Дивлячись на обличчя людини, вас в першу чергу приваблюють його очі і брови. Однак яка форма брів не була б вам дана спочатку - її завжди можна скорегувати по вашому розсуду. Створивши правильну лінію брови - ви самі будете вражені досягнутими результатами. На жаль, небагато жінок знають, як щипати брови правильно. Саме тому ми і розкриємо всі секрети цієї майстерності.

Як створити ідеальну брову?

Точка початку брови знаходиться на перетині прямої лінії, що проходить від крила носа до внутрішнього краю ока, і самої брови. Всі волоски, що знаходяться від цієї точки ближче до центру лоба потрібно вищипнути. Лінія найбільшого вигину проходить через точку біля крила носа і центр зіниці, дивиться вперед. Брову закінчується на перетині з лінією, що проходить через крило носа і зовнішній край ока. Якщо волоски зайві - вискубайте їх, а якщо брову не дотягує до потрібного розміру - домалюйте її косметичним олівцем чорного або темно-коричневого кольору.

Перед тим, як щипати брови, потрібно визначитися з формою і шириною брови. Природну форму краще кардинально не змінювати, тому краще верхню межу не коректувати, оскільки саме вона підкреслює природний вигин. Звичай робити їх брови тонку нитку - пішов у минуле. Постарайтеся не перестаратися у видаленні волосків - інакше брову буде виглядати неприродно.

Основні правила вищипування брів

Для безпечного вищипування брову і пінцет повинні бути знезаражені дезинфікуючим розчином. Потім на бровах олівцем малюється чітка лінія брови, по якій ви будете проводити вищипування. Для цього потрібно стати біля дзеркала при хорошому освітленні, найкраще - біля вікна вдень у гарну ясну погоду. Штучне освітлення створює гірші умови для такої процедури.

Вищипування брів потрібно проводити у напрямку росту волосся. Інакше ви не тільки зробите процес болючим, але й можете спровокувати вростання волосся. Волоски потрібно захоплювати пінцетом біля самої основи. Щоб було зручніше - натягніть шкіру вільною рукою. Одночасне видалення декількох волосинок - хворобливий і неефективний процес, при якому цибулини можуть не вийти, а порватися. Після закінчення вищипування брови знову потрібно обробити лосьйоном.


Якщо ви жодного разу самостійно не формували брови, то для першого разу, можливо, варто звернутися за допомогою до фахівця.


Після візиту до професіонала підтримувати брови в потрібному стані можна самостійно.

Методика знеболювання процедури

Як щипати брови правильно, якщо процес здається вкрай болючим і неприємним? У тому випадку, коли ви хочете зробити процедуру вищипування брів безболісною, то потрібно використовувати ватні тампони, змочені в гарячій воді. Пори при цьому розширюються, і волоски видаляються досить легко. Болючими є тільки кілька початкових процедур. А з часом чутливість знижується, і вищипування можна проводити без компресів. Прикладання льоду до брів - небажано, оскільки він, викликаючи втрату чутливості шкіри, призводить до небажаного ефекту - утрудненого видаленню волосків.

Поради про необхідність змащування кремом місця процедури не варто втілювати в життя, оскільки через крему волоски важко захоплювати пінцетом.

Доглядайте за бровами! Ефективним у даному випадку є застосування спеціальної мазі з анестетические ефектом.

Інструменти для вищипування брів

Здавалося б, що немає інструменту простіше, ніж пінцет. Однак і він має кілька різновидів. Цей інструмент може бути як пластиковим, так і металевим. Металевий пінцет більш функціональний і міцний. Для вищипування занадто загущених брів використовують інструмент з загостреними краями. Якщо структура брів занадто жорстка, то для роботи з ними більше підійде пінцет з рівними або скошеними робочими краями. Для вирішення проблеми освітлення при корекції брів можна придбати пінцет, оснащений світлодіодним підсвічуванням.

У домашніх умовах можна застосовувати епілятор для брів, який є по конструкції пінцетом в пінцеті, оснащеним масажними головками і охолоджуючими насадками. Ще одним приладом для створення ідеальної лінії брови є триммер для брів.

Вищипування брів - процедура копітка і вимагає терпіння і створення спеціальних умов проведення процедури. Зате отриманий результат неодмінно порадує вас.