Ви особливо не буянив, і не б'єтеся з ким попало, але навіть при грі зі своєю дитиною, ви можете отримати досить сильний хук з дитячою рученята. Так ранок у вас може з'явитися непривабливий синяк під оком, що робити? А може ви правда багато б'єтеся або займаєтеся боротьбою в секції, тоді синці - це норма. Але необхідно докласти всіх зусиль, щоб синяка не було видно.

Охолодження синця під оком.

Якщо ви сильно вдарилися або стукнулися об щось, найкраще не чекати появи синця під оком, розглядаючи його в дзеркало, а запобігти появі синця завдяки охолодженню хворого місця. Це самий простий і швидкий спосіб вирішення проблеми. Прикладіть до місця удару, в нашому випадку під око, щось холодне. Лід в пакеті, заморожене м'ясо або навіть заморожені котлети. Від холоду судини будуть звужуватися, що призведе або до того, що синець не проявили, або до зменшення синяка. Так само лід може допомогти зробити синець менш помітним. Прикладайте холод до синців хвилин п'ять, особливо якщо синець у такого ніжного місця, як очей. Інакше переохолодити цю область. А ось через 2 години після додатки льоду знову прикладіть його на 5-7 хвилин.

Нагрівання синця під оком.

Щоб поліпшити обмін речовин, посилити рух крові біля ока при синці під ним, це місце необхідно прогріти. Завдяки прогріванню синця під оком, він набагато швидше розсмокчеться. Для відігрівання синяка озбройтеся простий грілкою - це кращий варіант. Багато хто користується спеціальними перцевий пластир, але вони можуть бути небезпечні для здоров'я, тому викликають не тільки роздратування, але й опіки, тим більше на таких ніжних місцях, як ореол біля ока. Прогрівання роблять не відразу ж після забиття, а на другий день його появи, допоможе це тільки в такому випадку. Якщо ж прикласти грілку до ока в перший день забитого місця і освіти синяка, то це може лише збільшити гематому і зробити синець помітніше.

Косметичні засоби проти синця під оком.

Не дивлячись на те, чи змогли ви щось зробити зі своїми проблемами чи ні, вранці необхідно відправитися на роботу, або ж до рідних в гості.


Навряд чи хтось із них буде приємно здивований вашим синців під оком, особливо, якщо на роботі ви працюєте особою. Так що, незалежно від того, чоловік ви чи жінка, вам важливо звернутися до косметичних засобів проти синця під оком. Користуватися косметикою доведеться близько 4 днів, поки не розсмокчеться гематома під оком. Зрозуміло, що вдома сидіти вам не можна: хто відпустить вас спокійно, дозволить сидіти вдома без лікарняного листа. Добре, якщо вам дають відпустку за свій рахунок, але якщо працювати необхідно багато і наполегливо, тоді приступайте до маскування синяка підручними засобами. Нанесіть на шкіру тональну основу трохи світліше, ніж колір вашої шкіри. Можна вибрати тоналку жовтуватого відтінку, що приховає жовтизну синяка. Тоналка наноситься на все обличчя, щоб її було не помітно, так що терпите, чоловіка. Поверх тонального шару необхідно нанести невеликий шар пудри на місце під оком, щоб особа виглядало натурально, а макіяж не був помітний. Якщо синець під оком з'явився у жінки, варто акуратно підфарбувати очі, і так накрасьте губи, щоб вся увага була привернута до них.

Медикаментозні засоби проти синця під оком.

Існує ще один метод позбавлення від синяка під оком - це різноманітні мазі проти гематом. Якщо підібрати мазь правильно, то синяк швидко зникне з вашого обличчя. Порадитися з приводу мазі ви можете як з терапевтом, так і з фармацевтом в аптеці. Можете прочитати відгуки в Інтернеті про ті чи інші мазі, комусь допомагає "Бадяга", комусь "Троксевазин", хтось зовсім робить мазь самостійно з різних трав. Народні рецепти ще ніхто не відміняв. І не забувайте уточнювати, що потрібна мазь від синця під оком, тому тут дуже чутлива шкіра, а ви точно не хочете отримати алергію або придбати побічну реакцію.
Якщо синяки з'явилися і на тілі, обов'язково прочитайте статтю "Як позбутися від синців на тілі" і скористайтеся порадами звідти.