Довжина ніг є однією з важливих характеристик жіночої привабливості. Рідко який чоловік пройде повз струнких засмаглих ніжок в міні-спідниці. А якщо ви не можете похвалитися наявністю "ніг від вух", але залучати чоловічі погляди дуже хочеться, то потрібно шукати спосіб їх подовжити.

Мова не йде про застосування оперативного методу, хоча багато дівчат і не проти лягти під хірургічний ніж заради краси. Але треба пам'ятати, що такі операції вкрай болючі і вимагають тривалого реабілітаційного періоду. Отже, давайте розберемося, як подовжити ноги.

Способи візуального подовження ніг

Існує кілька способів візуально подовжити ноги, правильно підібравши одяг.

- Кращим варіантом оптичного подовження ніг є довгі штани класичного крою середньої ширини. Ідеальними є однотонні моделі без кишень і накладних декоративних елементів. "Бедровки" та бриджі візуально вкорочують ноги, тому від них краще відмовитися.

- Якщо ви хочете створити ефект подовження ніг за допомогою спідниці, то будуйте своє вбрання на контрастах. Коротка спідниця - довгі чоботи, і, навпаки, під довгу спідницю надягайте укорочені черевики. Чим світліше колір взуття, тим коротше повинна бути спідниця.

- Колготи, за допомогою яких ви хочете подовжити ноги, повинні бути неодмінно чорного кольору. Бежеві колготи роблять ногу візуально повніше і коротше. Однак світлі чоботи потрібно носити тільки з бежевими колготами. Для посилення удлиняющего ефекту колготи повинні бути одного кольору з чобітьми.

При виборі колірної гами необхідно пам'ятати, що вона повинна бути єдиною по всій довжині наряду, оскільки світлий верх - темний низ або навпаки, візуально вкорочують фігуру.

Хірургічні способи подовження ніг

Давайте розглянемо, як подовжити ноги шляхом хірургічного втручання.


Одним з методів косметичного подовження ніг є спосіб професора Блискунова. Він полягає у імплантації спеціального апарату в організм в області стегнової частини ноги, і знаходиться там протягом двох-трьох місяців. Людина при цьому продовжує вести активний спосіб життя. Довжина ніг збільшується до20 см. Недоліком є подовження стегнової кістки, що змінює пропорції ніг не в кращу сторону.

Поширеним є спосіб постановки апарату Єлізарова. Для цього кістка ламається в гомілки, потім встановлюється громіздка металева конструкція. Максимальне подовження -6 см. Нога набуває красиві форми, але при застосуванні цього способу людина тривалий час прикутий до ліжка, до того ж, великий ризик виникнення ускладнень.

Піддавати себе подібним операціям можна тільки в що має давню і бездоганну репутацію клініці, в якій працюють виключно досвідчені кваліфіковані фахівці.

Короткі ноги: геть комплекси!

Якщо ви страждаєте від того, що природа не наділили вас довгими стрункими ногами, то необхідність стежити за своєю поставою має першорядне значення. Оскільки ніяка одяг і гімнастика не зроблять вас привабливою при згорблених плечах і втягнутою шиї.

Не ставайте жертвою обіцянок надати вам за плату унікальний комплекс вправ, здатних подовжити ваші ноги. Насправді можливості подовжити ноги без оперативного втручання не існує.

Головним же правилом, що дозволяє виглядати завжди привабливо і позитивно, є відсутність комплексів з приводу вашої зовнішності в цілому і коротких ніг, зокрема. Завжди можлива зустріч з людиною, для якого довжина ваших ніг не є принциповим і вирішальним фактором.