Круги під очима - проблема не тільки жіноча, але й чоловіча, просто жінки більш зацікавлені в тому, щоб виглядати привабливо. Тому дуже важливо завжди і навіть вранці виглядати чудово, але як добитися цього в умовах регулярних складнощів на роботі, стресів, сварок, поганої екології та іншого?

Насправді, це досить цікава тема, яка на нашому порталі вже зачіпалася в статті "Як позбутися кіл під очима". Але людей у всьому світі досі цікавить питання про те, як прибрати кола під очима і чи можливо це. Це можливо, і зараз ви дізнаєтеся як саме.

Причини появи кіл під очима.

Кола або синці під очима з'являються в основному з тієї причини, що ви сильно втомлюєтеся за свій день. Цьому дефекту піддаються не тільки ті, хто цілодобово безперервно працює в офісі або на заводі, а й ті, хто багато працює вдома і робить багато корисного для родини. Іноді темні кола під очима - це тільки сигнал вашого організму про те, що вам необхідно лікуватися, ваші органи не в порядку і "світяться" там, де ви можете помітити їх сигнал. Найчастіше причинами появи кіл під очима виступають низький тонус м'язів або сильний приплив крові. У першому випадку це причина віку, коли шкіра старіє і стає менш привабливою і сильною, особливо сильно такі синяки під очима видно, якщо і в юному віці вони були помітні. У другому випадку можна легко позбутися кіл під очима, якщо добре і приємно поспати. І пам'ятайте: шкідливі звички - погіршать ваше становище. А до таких звичок варто віднести не тільки куріння, але і алкоголь, а так само кави.


Вправи проти кіл під очима.

Можна проводити регулярно елементарні вправи, які допоможуть вам позбутися і забути про те, що таке кола під очима від втоми. Але якщо причина ваших синців в хворобливості внутрішніх органів, такі заняття вам не допоможуть - необхідно йти до лікаря.


В інших же випадках вам допоможуть методи масажу, нагрівання та охолодження. Масаж робиться так: злегка поплескайте безіменними пальчиками рук області нижньої повіки, починаючи від скроневої частини голови переходячи до перенісся. Вправа "нагрівання" відбувається за допомогою самонавіювання. Уявляйте, що щоки і області близькі до очках починають нагріватися і ніби горіти від збентеження. Після вдалої спроби розслабтеся і повторіть це ще пару разів. Таким же методів самонавіювання проведіть вправу на охолодження.

Як позбутися кіл під очима у себе вдома.

Навіщо йти до косметолога або в салон краси, щоб позбутися кіл під очима, якщо це цілком можна зробити вдома простими способами за народними рецептами? Можна скористатися сирою картоплею, який необхідно натерти, загорнути в марлю і укласти на повіки на півгодини. Те ж саме можна зробити і за допомогою сиру - відмінна маска виходить. Існують і самі "древні" і легкі варіанти позбавлення від кіл під очима, коли нічого терти, м'яти і загортати не потрібно. Заваріть свіжий пакетик чаю, і коли він злегка охолоне, покладіть на повіки очей на чверть години. Зробити свій образ більш молодим і свіжим допоможе лід. Візьміть з морозилки пару кубиків льоду в руки і водите ними по століть і особі, поки лід не розтане. Лід може бути і не простим, а корисним, якщо заморозити не просту воду, а трав'яну настоянку. Це допоможе прибрати запалення з особи, якщо таке є. А от якщо зробити лід з води, молока і соку лимона, то це допоможе відбілити не тільки області під очима, а й будь-яку область обличчя. Ці способи не можуть вам не допомогти, а якщо вони не діють, значить проблема всередині вас, і вам важливо звернутися до лікаря.