Жіночність.

Жіночність - головна перевага жінки та дівчата. Навіть спортивна дівчина повинна володіти жіночністю. Але як стати жіночною дівчиною, якщо в вас це не закладено з дитинства? Зазвичай жіночність з'являється у дівчинки в юному віці, коли вона бачить делікатні відносини своїх батьків і жіночну маму. Проблема в тому, що більшість сучасних дівчат не знають, що таке жіночність, тому не бачили цього в "радянських" батьках. Виправляти це можна в будь-якому віці, але впровадити всередину себе - в молодості найпростіше. Жіночність - це не просто кокетство або скромність і т.п. Це ціле поєднання якостей в одній жінці: ніжність, крихкість, емоційність, щирість і вірність. Хочете, щоб ваш чоловік оберігав вас і захищав, тоді станьте більш жіночною для нього. Ви напевно знаєте, що один і той же чоловік у відносинах може проявляти себе по-різному. З жінкою самостійною, незалежною і жорсткої чоловік відчуває себе нарівні, не проявляє зайвої трепету і не показує почуттів, а ось з жіночною дівчиною все інакше. Чоловік показує себе, свою любов, домагається і захоплюється жінкою. Так що у ваших силах стати не тільки більш жіночною, але й зустріти чоловіка, який стане для вас романтиком.

Зовнішній вигляд.

Велику увагу жіночна дівчина приділяє своїй зовнішності. Тут немає дисбалансу і дисгармонії, все досить пристойно (розуміти: прикрите), але і в міру закрите від сонячного світла.


Найголовніше - одягатися так, щоб можна було і в офіс відправитися і на побачення сходити, щоб не виникало конфліктів і безглуздих поглядів на вас. Наприклад, відверте міні показує не жіночність, а юність і легкість дівчини, в той час як сукня в підлогу може носити вечірній характер і не підійде до більшості щоденних планів. Так що запам'ятайте, що сукні повинні бути середньої довжини, костюми складатися з спідниць, а не брюк (хоча можливі виключення), блузи та футболки найбільш класичної форми і забарвлення.

Зачіску намагайтеся витримати якомога більше доглянутою. Розпатлана не сполучається з жіночністю, так що завжди майте при собі дзеркало, невелику гребінець і пару шпильок-невидимок. Якщо вас хвилює стрижка і колір волосся, тут немає особливого "ідеалу", хоча в більшій мірі заохочується природність. Таким чином, носите зачіску середньої довжини або довгу, що не зістригайте чубок і не перефарбовувати в який-небудь колір.

До зовнішності варто віднести і ваш погляд, який є важливим при повній оцінці зовнішності дівчини. Як стати жіночною дівчиною без душевного погляду, який проникає в душі і чіпляє серця шанувальників? Щоб погляд, не був натягнутим, намагайтеся всередині себе радіти життю, тоді в очі заблищать і погляд подобріє. А до доброї, красивої і жіночною дівчині приємно підійти, познайомитися, завести бесіду і просто приємно дивитися на таку красу.