Довгі красиві жіночі волосся завжди подобалися чоловікам і викликали заздрість у інших представниць прекрасної статі, що не володіють такою прикрасою. Однак виростити волосся - це половина завдання, друга - не менш важлива - правильно за ними доглядати, щоб зберегти їхнє здоров'я і красу. Отже, як зберегти здорові довге волосся?

Проблеми довгого волосся

Доглядати за довгим волоссям потрібно більш ретельно і дбайливо, ніж за короткими. Основною проблемою довгого волосся є посічені кінці. Тому відвідувати перукарню для підстригання волосся бажано кожен місяць. Другий, не менш поширеною проблемою, є комбінована структура волосся. Шкірного жиру голови вистачає на забезпечення всего5 сантіметровот кореня волосся, а решту довжину волоса потрібно живити додатково за допомогою спеціальних масок, які можна скласти самостійно в домашніх умовах.


Маски, застосовувані для догляду за волоссям

Маски здатні не підказати вам, як зберегти здорові довге волосся, а зробити це. Для приготування доглядає маски для кінчиків волосся необхідно взяти по половині чайної ложки кропиви, сухої ромашки, березового листя, залити ці компоненти 100 мл реп'яхової олії. Настояти протягом тижня суміш процідити. Щотижня перед тим, як вимити волосся, отриману суміш необхідно втирати в шкіру і наносити на волосся, намотуючи на голову теплий рушник на півгодини.

Можна приготувати маску, що живить безпосередньо шкіру голови. Для цього беруть рівні частки меду, соку лимона і алое.


Після нанесення маски на голову надівається поліетиленовий пакет, через 30 хвилин маску змити.

Щоб волосся мали блискучий здоровий вигляд, їх необхідно полоскати за допомогою настою ромашки, кропиви, лопуха, звіробою. Також для ополіскування можна використовувати підкислену лимонною кислотою або оцтовою есенцією воду.

Неодмінною умовою правильного догляду за волоссям є вибір відповідного для вашого типу волосся шампуню.

Загальні правила догляду за волоссям

Одним з головних моментів того, як зберегти здорові довге волосся, є їх розчісування НЕ щіткою, а гребінцем з рідкісними і гладкими зубами.

Фен для сушіння волосся доцільно використовувати тільки в екстрених випадках, якщо ви нікуди не поспішайте - дайте висохнути волоссю самостійно.

Не можна стягувати волосся дуже туго, крім того для цих цілей потрібно використовувати гумки з м'яким покриттям або стрічки.

Щоб зберегти волосся шовковистим і здоровими, не можна в холоди ходити без головного убору, а влітку піддавати волосся прямому впливу сонячних променів.

Для прискорення росту волосся потрібно використовувати реп'яховий настій, який втирається в шкіру голови.

Умовами, що забезпечують красу і здоров'я вашого волосся, є не тільки процедури по їх харчуванню за допомогою масок, але й дотримання правильного режиму дня, збалансованого раціону вживаних продуктів, постійні прогулянки на свіжому повітрі, відсутність шкідливих звичок.