Будь-яка жінка завжди прагне до ідеального зовнішнього вигляду. І не важливо, раз на тиждень ви ходите до перукаря або раз на рік, але ви напевно прагнете до ідеальному поєднанню між зовнішнім виглядом і внутрішнім рівновагою. Створити яскравий і неповторний образ хоче кожна справжня жінка. І зовсім не обов'язково для цього кардинально змінювати колір волосся, достатньо всього лише освітлити окремі прядки. Така процедура називається мелірування волосся і робиться в кожному салоні краси і в кожній перукарні.

Процедура мелірування - техніка виконання

Процедура мелірування підходить будь-якій жінці, незалежно від віку і зовнішніх даних. Всього існує 4 способи мелірування волосся. Розглянемо їх.

Отже, види мелірування волосся:

  1. Мелірування за допомогою шапочки або класичний спосіб. Дуже часто цей метод можна застосовувати до мелірування короткого волосся. Цей спосіб мелірування в результаті дає освітлення тонких пасом. Волосся прекрасно відтінені. Як зрозуміло з назви, метод здійснюється за допомогою шапочки, яку надягають на клієнта і з маленьких дірочок в шапочці витягають за допомогою гачка пасма волосся. Потім пензликом наноситься осветляющее засіб спочатку на верхні прядки, а потім вже на бічні. Не знімаючи шапочки, суміш залишають на 30 хв. на волоссі і змивають теплою водою.
  2. Мелірування за допомогою гребінця. Для даного типу мелірування не можна використовувати гребінець з металевими зубами. Гребінець повинна володіти рідкими зубами, а сам процес нанесення здійснюється спереду назад.


    Таким чином, суміш розподіляється по волоссю рівномірно, починаючи від коренів і закінчуючи кінчиками.

  3. Мелірування за допомогою фольги. Мелірують суміш в цьому способі наноситься на волосся, а потім вони загортаються в фольгу. Це найбезпечніший спосіб і підходить він як для довгих, так і для короткого волосся.
  4. Мелірування руками. Цей спосіб відрізняється тим, що мелірування проводитися руками або за допомогою звичайного пензлика для малювання. Цей спосіб включає в себе 2 види виконання. Перший називається глазуруванням і застосуємо тільки для волосся, довжина яких не больше15 см. Другий - іній, який застосовується тільки для хвилястого волосся. Зачіска спочатку фіксується мусом для волосся, а потім пальцями наноситься і рівномірно розподіляється суміш. Цю процедуру необхідно повторити близько 4-х разів з проміжками невеликої кількості часу.

Після мелірування

Після процедури мелірування необхідно добре стежити за станом волосся. Найкраще з даного питання звернутися до перукаря. Він підкаже вам найбільш хороші і підходящі для вашого типу волосся кошти. Це не тільки шампуні і бальзами, але ще й гелі та засоби, які вбережуть ваші прояснені прядки від появи жовтизни. Ці кошти зволожать волосся після процедури і убережуть їх від посічених кінчиків.

Звертайтеся тільки до професійних перукарям, адже тільки в такому випадку ви отримаєте дійсно якісний результат і той відтінок, який буде ідеально поєднуватися з вашим кольором волосся.