Коли більшість людей починає замислюватися про спорт? Лише коли набирає занадто багато підшкірного жиру, коли одяг стає мала, коли відображення в дзеркалі перестає вражати та ін. Тоді починаються активні пошуки тренажерних залів з прийнятною ціною і хорошою атмосферою. Однак не обов'язково платити багато, щоб підтримати хорошу фігуру у формі!

Наприклад, ви знали, що ніщо так добре не подіє, як заняття з скакалкою. Як скакалка стає тренажером краси ви дізнаєтеся з цієї статті, скористайтеся нею собі на благо і ні за що не пошкодуєте про це.

Що за тренажер - скакалка.

Повірте, скакалку цілком можна назвати тренажером. Але як скакалка стає тренажером краси? Для початку варто дізнатися, як з'явилася скакалка. В Америці є кілька легенд, які свідчили, що зрадник Христа на ім'я Юда повісився від мук совісті на шкіряному шнурі, кажуть, що мова йшла саме про скакалці. Популярність скакалки набирали раніше у весняний час року, до Великодня.

Часто в школах діти все частіше починають стрибати зі скакалками, хоча було час, коли цей спортивний снаряд втрачав свою популярність і здавався непотрібним. Однак це не правда.

У художній гімнастиці дуже часто спортсмени користуються скакалками. Однак прості скакалки відрізняються від гімнастичних: вони мають ручки. А ось гімнастичні скакалки мають просто обпалені краю, або в рідкісних випадках зав'язуються на кінцях у вузлики.

Скакалки дуже схожі на мотузки, хоча бувають не тільки тканинними, але і "дитячими" - прогумованими. Матеріал, з якого виготовляються скакалки - це найчастіше пенька, хоча можна купити і нейлонові скакалки. Скакалки між собою різняться за довжиною (залежно від зросту людини), а так само за кольором (можуть бути як різнобарвними, так і однотонними).

Як скакалка стає тренажером краси.

Скакалки в дитинстві були у кожного, у кого-то вони є і зараз. Але не кожен знає, як скакалка стає тренажером краси і для чоловіків, і для жінок, і для дітей, і підлітків.

Отже, яким ефектом володіє така проста і знайома всім скакалка:

1.


Зміцнюється дихальна система,

2. Підтягується робота серцево-судинної системи,

3. Вирівнюється постава,

4. Загальнозміцнюючий ефект всього організму,

5. Розвивається, підтримується і поліпшується вестибулярний апарат,

6. Знижується вага, зникають зайві вигини тіла,

7. Підтягуються м'язи ніг, сідниць,

8. Розсмоктується целюліт,

9. З'являється активність на весь день,

10. Відчувається загальне омолодження, організм насичується киснем (особливо, якщо стрибати зі скакалкою на свіжому повітрі).

Як скакалка стає тренажером краси для кожної людини? Легко, якщо її правильно використовувати. Що необхідно пам'ятати:

- займайтеся зі скакалкою не колись вийде, а систематично,

- складіть для себе найбільш підходящий графік занять зі скакалкою,

- правильно підбирайте довжину скакалки,

- під час занять поступово збільшуйте навантаження, щоб це не стало проблемою для здоров'я.

В залежності від ваших цілей, переслідуваних вами, кількість часу за заняттями зі скакалкою може мінятися . Бажають скинути зайву вагу повинні стрибати зі скакалкою кожен день 30 хвилин (починати можна з 10 хвилин, якщо вам важко). Якщо ж ви просто хочете зміцнити організм, вам достатньо стрибати зі скакалкою через день по 15 хвилин.

Як вибрати скакалку.

Щоб скакалка стала тренажером краси для кожної людини, її важливо правильно вибирати під особливості свого організму. У скакалці важлива її довжина і співвідношення довжини скакалки з вашим ростом. Для правильного вибору скакалки поступите так:

1. Визначте середини скакалки,

2. На середину встаньте ногами або однією ногою,

3. Вхопитеся за ручки скакалки і потягніть їх вгору,

4. Ручки скакалки повинні бути на висоті ваших плечей.

Якщо довжина скакалки виявляється вище рівня плечей, значить, вона завелика, але її можна в такому випадку обернути навколо руки (підходить дитині "на виріст"), а якщо нижче плечей, то скакалка мала, в ній можна заплутатися і травмуватися.