Для того, щоб нігті на ваших ногах виглядали так, як ніби ви щойно відвідали косметичний салон, при проведенні цієї процедури необхідно дотримуватися небагатьох, однак, дуже важливих правил. Необхідно зауважити, що домашній педикюр скоріше є тимчасовим заходом для підтримки тонусу ніг в перервах між походами в спеціалізований салон.

Спочатку необхідно підготувати ванночку для ніг. У неї потрібно насипати трохи попередньо приготованої морської солі або манікюрного концентрату.

Після цього слід акуратно промокнути стопи ніг м'яким рушником, а потім нанести на кутикули засіб для розм'якшення. Приблизно через п'ять хвилин кутикула відсувається дерев'яною паличкою.

Далі опускаємо ноги знову в ванночку і тримаємо там кілька хвилин, потім обсушуємо шкіру і коригуємо форму нігтів.

Після цього обробляємо шкіру стоп.


Три-чотири хвилини масажуємо їх з кремом-пілінгом для педикюру. Після цього беремо пемзу, яка допоможе позбутися від ороговілої твердої шкіри.

Далі обполіскуємо і висушуємо стопи, наносимо живильний крем (якщо шкіра суха) або крем-дезодорант (якщо турбує підвищене потовиділення), а також тонізуючий засіб для зняття втоми і важкості в ногах.

В кінці процедури наноситься спеціальне масло, яке зміцнює нігті.

Хочеться підкреслити, що самостійний педикюр не може впоратися з усіма проблемами ніг і нігтів. Однак, домашній систематичний догляд обов'язково допоможе на хорошому рівні підтримати той ефект, який був досягнутий справжнім майстром.