Найскладніше без сонячних окулярів саме літо. У цю пору року сонце, не соромлячись, сліпить очі кожної людини. Як же підібрати відповідні вам сонячні окуляри? Для початку відзначте для себе, що купувати сонячні окуляри вигідніше взимку, особливо для Росії. У нас не прийнято взимку ходити в сонячних окулярах, тому попит на сонячні окуляри в зимовий час падає, а значить можна купити окуляри дешевше.

Сонячні окуляри повинні бути не просто захисником ваших очей від сонця, але і модним аксесуаром , який підкреслює вашу красу і зовнішність. Тому так важливо правильно вибирати сонячні окуляри, які б підійшли вашому типу особи.

Які існують правила вибору сонячних окулярів.

Коли ви відправляєтеся в магазин за вибором сонячних окулярів, ви повинні керуватися деякими правилами. По-перше, стежте за тим, щоб розмір очок відповідав особі. Тобто в першу чергу оправа окулярів повинна бути пропорційна ширині вашого обличчя. Цей фактор відіграє велику роль у підборі очок і якщо та ж форма очок, яка могла б вам підійти, буде ширше, ніж ваше обличчя, то ви будете смішно виглядати. Хоча по ідеї, ця форма оправи і очок взагалі може стати для вас ідеальною при правильному розмірі оправи. По-друге, контраст очок з особою - це правило необхідно для більшості людей, а саме для тих, чий овал обличчя далекий від ідеалу. Ваші сонячні окуляри повинні створювати правильні пропорції вашому обличчю, це приховає неідеальні форми і зробить вас більш привабливим чоловіком. По-третє, колір очок залежить від кольору вашого волосся і обличчя. Це правда: в залежності від того якого кольору у вас волосся, а так само якого відтінку колір обличчя буде прямо залежати який колір стекол очок вам ідеально підійде.

Сонячні окуляри щодо форми вашого обличчя.

Всі знають, що у кожної людини свій овал обличчя. У когось обличчя овальне, у кого-то кругле, може бути особа і квадратним, витягнутим або трикутним. Розглянемо кожен з цих випадків. Овальне обличчя вважається ідеальним, адже йому підійдуть абсолютно різні сонячні окуляри. Головне, щоб ваші окуляри не були ширше, ніж найширша частина вашого обличчя, інакше окуляри створять зорову диспропорцію у верхній частині голови, що вам абсолютно ні до чого. А ось якщо у вас обличчя кругле, то вам підійдуть прямокутні окуляри, які не будуть підкреслювати округлість обличчя.


За аналогічною схемою можна зрозуміти, яку шкоду нанесуть вашого виду круглі окуляри або окуляри з овальними лінзами. Взагалі, якщо ви виберете окуляри без оправи - буде набагато краще, ніж окуляри з тонкою оправою, але в любо випадку запам'ятайте правило: ніколи не купуйте окуляри з товстою оправою. Квадратне обличчя необхідно згладити, тому вам потрібні овальні окуляри або ті моделі, які мають округлі форми і плавні лінії. А ось окуляри прямокутні будуть лише підкреслювати квадрат особи, що посилить стан. При витягнутості особи хочеться зробити його помітно коротше, тобто наблизити до простого овального типу. Як це зробити не кожен знає. Вам будуть потрібні окуляри, у яких є широка оправа, круглої форми. Якщо хочете вибрати прямокутні окуляри - будь ласка, але нехай вони витягуються вшир. Завдяки цьому особа візуально коротшатиме, а ось витягнуті в довжину окуляри лише підкреслять довжину обличчя. Трикутне обличчя хочеться зробити більш пропорційним. Тому підбирайте окуляри овальної форми, добре, якщо вони будуть без оправи зовсім. Підійдуть і круглі окуляри або злегка витягнуті у вигляді котячого ока. Виглядає і красиво і гармонійно на серцеподібну обличчі.

Колір волосся і обличчя і відповідні сонячні окуляри.

Підбирайте так само окуляри щодо свого кольору. У свій колір відноситься не тільки колір вашої шкіри і особи конкретно, але і колір вашого волосся. Якщо ви маєте пекучий чорний колір волосся, вам підійде будь-який колір очок, правда варто бути акуратніше з кольором оправи для окулярів. Справа в тому, що якщо оправа буде яскравою і навіть блискучою, то ви будете виглядати занадто яскраво і бундючно, що зробить вас вульгарною особистістю перед іншими. Світловолосим особистостям підійдуть скла темні, наприклад, чорні, коричневі, бардовиє і темно-червоні. Завдяки окулярам ви підкреслите своє обличчя в контрасті зі світлим волоссям. Руді і каштанове волосся добре поєднуються з холодними відтінками стекол сонячних окулярів, наприклад, синім, зеленим, блакитним і т.д. Що стосується кольору шкіри, то тут можуть бути деякі розрізняються нюанси, яких варто дотримуватися більше за інших. Так світле обличчя вимагає очок теплих відтінків, темне обличчя не потребує щось особливе, варто тільки бути акуратніше з чорними окулярами, всі інші - ідеально підійдуть.