Цікаво, що РАГСи переповнені саме влітку. Простіше набагато розписатися взимку, пізньої осені та ранньою весною. Тоді не буде ніяких черг, яких влітку сила-силенна. У чому краса літнього весілля, чому всім так хочеться розписатися і стати чоловіком і дружиною саме влітку?

Причин вибору для весілля саме літнього сезону багато. Для когось це просто прекрасна пора, хтось хоче зробити весілля на свій літній день народження, у кого-то з причини вагітності нареченої просто підтискають терміни і т.д.

Погода літнього весілля.

Весілля влітку приємніше тому, як і погода найчастіше більш райдужна - світлий день, сонце, спека. Іноді допустимо легкий вітерець і невеликий дощик на знак доброї прикмети. Виходить, що на літній весіллі можна одягнутися більш вільно, легко, причому як самим молодятам, так і їх гостям. Мало кому подобається весілля в куртках і шубках, навіть якщо вони дуже красиві. Завжди хочеться на весіллі показати всю свою красу, а простіше це зробити саме влітку.

Продукти та святковий стіл.

Якщо ви влаштовуєте весільний бенкет, то розумієте, чому весілля влітку так популярна. Адже навіть прості помідори на відміну від зими влітку будуть коштувати в 4 рази дешевше. Раніше весілля завжди гралися влітку, в серпні в основному, або на початку вересня, саме з цієї причини: у селян і бояр та ін., Все було своє, із землі, якраз весь урожай був зібраний, і було що поставити на стіл. Виходить, що влітку весільний стіл дешевше, але багатшими прикрашений. Нас толі завжди можна поставити і помідори, і огірочки, перчик, різні закуски з овочів, ягоди, фрукти і т.д.

Фотографії з літнього весілля.

Ніхто не посперечається, що влітку на весіллях виходять красиві фотографії, особливо якщо є можливість з'їздити в ліс або до річки, моря. Найчарівніші пам'ятні фотографії роблять саме на пляжі і в парковій зоні, де гарний фон і оточення.


Та й для креативних фотографії великий політ можливостей саме в літню пору року. Можна спокійно підстрибнути якнайвище навіть нареченій, не побоюючись, що приземляючись вниз, хтось посковзнеться або забрудниться в калюжі. Можна прилягти на галявину, зловити голубів, і навіть влаштувати свято прямо на вулиці, так і фотографії вийдуть неперевершеними.

Весілля на природі влітку.

Погодьтеся, що окрім як влітку, в інший час складно влаштувати весільну церемонію прямо на вулиці, на природі. Однак тут необхідно передбачити такі нюанси як шатро для гостей, і огорожу з дрібної сітки, щоб ні настрій, ні страви не зіпсували ні вітер, ні дощик, які можуть з'явитися раптово. Так гості зможуть не тільки сидіти за столом або брати участь в конкурсах, але й прогулятися по лісі, парку або пляжу (залежно від місця проведення вашого свята).

Фінансовий аспект літнього весілля.

Якщо ви вже вирішили, де буде проходити ваше весілля, і це буде свіже повітря, то ваше весілля точно обійдеться дешевше, ніж зимова, тому не доведеться переплачувати за продукти і за оренду приміщення. Правда це стосується тільки літнього весілля на природі. Якщо ж ви вирішили зняти якийсь зал, то пам'ятайте, що це навпаки обійдеться дорожче за рахунок великого попиту на приміщення для проведення весіль.

Креатив на літній весіллі.

Як ви вже зрозуміли, ви можете придумати влітку все що завгодно, ваші фантазії не будуть ущемлені або обмежені. Крім того, можна зовсім зробити весілля незвичайної для вас самих: відправте гостей в ресторан, заздалегідь все сплативши, зрозуміло, посидьте з ними трохи і вирушайте відпочивати за кордон, адже влітку деякі тури дешевше, а для молодят існують спеціальні програми зі знижкою і красивим номером .