Очі - це найпрекрасніше, як відомо, що може бути в людині. Заглянувши співрозмовнику в очі можна закохатися, розгадати обман, побачити таємницю, розкрити смуток і т.д. Але очі - поєднання чинників кшталт зморшок під очима, кольору очей, розміру зіниць, брів і .. вій.

Дуже багато говорять про зовнішній вигляд людини його вії. Тому хочеться, щоб вони були красивими, пишними і довгими. На виручку дівчатам приходять сучасні технології: нарощування вій. А які способи нарощування вій ви знаєте, чим вони цікаві і які існують плюси і мінуси в нарощуванні вій?

Поресничное нарощування вій.

Існує кілька видів нарощування вій. Давайте зараз розглянемо поресничное нарощування, яке відбувається за японською спеціальною технологією. Завдяки такому нарощуванню вії будуть виглядати натурально, ніби вам пощастило від природи і вії свої. Так само відзначимо, що ніякого дискомфорту цей варіант нарощування вам не створить. Хоча ви повинні розуміти, що і вартість у такого нарощування вій не може бути низькою. Нарощують вії за даною технологією тільки в спеціалізованих салонах у справжніх майстрів з потрібним дозволом надання послуг. Спеціаліст користується при нарощуванні пінцетом, яким підхоплює нову вію і зміцнює її до вашої вії на особливу клейову смолу. Там, де буде кріпитися нова вія не залишиться і сліду. Нарощування відбувається практично на всі ваші вії, тому, якщо у вас випаде пара війок, то ефект пишних вій все одно залишиться. Вії вам наростять приблизно за годину, а ось коштувати це буде близько 5 тисяч рублів, хоча можна знайти і фахівця, який зробить вам гарний погляд всього за 2000 рублів, якщо нарощування проходитиме в салоні і в пристойному розмірі.

Пучкове нарощування вій.

Існує і другий варіант нарощування вій - це пучкове нарощування волосків. Цей варіант нарощування вій зручний тим, що ви можете зробити його самостійно. Однак для цього необхідно навчитися і "набити пальчики". Найчастіше пучковим нарощування вій користуються особи, які повинні в найкоротші терміни підготуватися до важливого заходу. Нарощування відбувається досить легко: невеликими пучками нові вії приклеюють до вашого віку, тобто при випаданні вій, нові пучки не відвалюється. Вартість одного пучка в середньому близько 50 рублів, на одне око ж буде потрібно 8-12 пучків.


Якщо навчитеся робити пучкове нарощування самостійно, зможете економити, тому в магазинах продаються набори вій вже з безпечним клеєм і набагато дешевше.

Як зберегти нові вії надовго?

У середньому, нарощені вії легко тримаються на очах близько місяця. Однак для цього необхідно навчитися доглядати за ними. Вам варто відмовитися від постійного потирання очей: так ви і вії в спокої залишите, і очі від червоності врятуєте. Якщо немає необхідності, то не чіпайте свої очі і вії, тим більше тепер не доведеться фарбувати вії щодня з ранку і змивати туш щовечора. Спати необхідно навчитися так, щоб не обтикатися очима в подушку, наприклад, на спині. При одяганні, акуратно надягайте одяг, щоб не зіпсувати вії. Косметику з очей варто видаляти спеціальним засобом, використовую ватний тампон або паличку. Але варто уникати жарких приміщень, начебто сауни, бані, т.к. це може призвести до плавлення клеять матеріалів. Важливо так само знайти хороший салон, як це зробити дізнаєтеся у статті "Як вибрати салон краси".

Переваги і недоліки нарощування вій.

Давайте почнемо з достоїнств нарощування вій. По-перше, вам тепер не доведеться користуватися тушшю. Це зручно, коли хочеться подовше поспати або дати відпочинок своїм віям. Крім того, якщо ви потрапите під дощ, туш не потече і не зіпсує ваш макіяж, влітку - вона не осиплеться від спеки, а в басейні і в душі ви завжди будете виглядати чарівно. По-друге, ваші власні вії стають сильнішими - це доведено. Справа в тому, що повіку важчає через нові війок, що додає сили кров приливає з більшою енергією, це робить ваші вії сильніше. Так що можна впевнено заявляти, що нарощування вій - це ще й корисно. По-третє, на вас почнуть частіше звертати увагу чоловіка, тому ваші вії при будь-яких обставин виглядають ідеально, а для протилежної статі - очі багато чого значать. Так само врахуйте, що нарощують вії тільки з гіпоалергенного матеріалу. А значить, у вас не виникне проблем з новими віями та їх використанням. До недоліків нарощених вій варто віднести перше враження від їх використання. Справа в тому, що спочатку вони можуть здатися вам важкуватими, а так само буде незвично вмиватися так, щоб не зачіпати очі. І другий недолік нарощування відноситься до тих, хто звик спати на животі обличчям у подушку, т.к. доведеться змінити позу для сну.