Будь-яка дівчина прагне до індивідуальності і хоче виділятися з натовпу. У цьому їй допомагають яскраві аксесуари, серед яких особливе місце займають хустки. Крім того, за допомогою хустки можна повністю змінити образ, який ви створюєте з ваших звичайних речей. Давайте розглянемо історію виникнення жіночих хусток, правила шкарпетки, а також поговоримо про те, як модно зав'язати хустку.

Історія виникнення жіночих хусток

Початок історії шовку починається в Китаї приблизно V тисяч років до н.е. Навіть сьогодні левова частка шовкової продукції виробляється в Піднебесній і лише мала частина в Бразилії, Узбекистані та Індії, а ще менше у В'єтнамі, Ірані та Таїланді. Здавна шовк відомий шикарним виглядом і міцністю, не дарма цінувався на вагу золота. А от в якості знаменитої промислової області ця тканина стала, починаючи з XIII століття н.е. В цей же час з'явилися шовкові розкішні вбрання в гардеробі франків і середньовічних дам.

У ХХ столітті почали розписувати спеціальними фарбами і закріплювати такі тканини як сатин, шовк, шерсть і синтетику. Згодом з'явилося 4 види техніки розпису. Це холодна, узелковая, гаряча і вільна розпису. Сьогодні можна зустріти різну техніку для прикрас шарфів, хусток і іншого одягу дизайнерів. Фірми, що займаються розписом по шовку, контролюють якість своїх виробів, адже на ринку узелковую техніку можуть видавати за менш витратну, так що є ризик купити підробку.

Правила вибору і як зав'язати хустку модно!

Вибирайте хустку, відповідний гамі вашого наряду. Наприклад, якщо ваш наряд пастельних тонів, то вибирайте хустку теж ніжних пастельних кольорів.


Якщо ви любите класичний одяг таких кольорів як чорний, сірий або білий, то її якраз потрібно розбавляти яскравими фарбами, тому тут можете поекспериментувати, оскільки такі кольори є основними і вимагають фарб. Слід також дотримуватися гармонії, адже якщо ви оберете хустку яскравий з мультяшним малюнком, то він буде безглуздо виглядати з офісною блузою і, навпаки, ніжний хустку з квітковим принтом не підійде до спортивного стилю.

Легкі шийні маленькі хустки підійдуть дівчатам зі стрункою і красивою шиєю. Їх зазвичай складають навпіл і носять, обв'язавши навколо шиї. Дуже цікаво виглядає, коли вузлик знаходиться не по центру, а збоку. Якщо у вас товста шия, то відразу відмовтеся від цього методу шкарпетки.

Великий шовковий хустку ідеально підійде модним дівчатам, які люблять діловий стиль. Найкраще такий хустку ніжних тонів буде виглядати з шовкової красивою блузкою, носіть його, просто зав'язавши краваткових вузлом. Квадратний велику хустку можна дуже красиво і модно зав'язати. Щоб це зробити складіть його по діагоналі і накиньте так, щоб кут виявився на грудях спереду. До задньої частини шиї відведіть кінці, там перехрестите їх між собою, а потім знову витягніть вперед. Зауважте з них вузол або два, якщо дозволяє довжина. Ті кінці, які залишилися, можна красиво розправити, залишити звисати, або ж просто сховати під кофтою.

Техніка модного зав'язування хусток постійно оновлюється, адже жіноча хустка - універсальна деталь, здатна оживити будь-який, навіть самий застарілий і обридлий наряд!