Харчування для збільшення грудних м'язів.

Мати красиві груди хочуть не тільки чоловіки, жінки так само повинні подбати про свій зовнішній вигляд і формі своїх грудей. Хороша м'язова маса не тільки робить груди трохи більше, але й піклується про її подтянутости, молодості і свіжості. На жаль, розуміють про це досить пізно, та й не всі. Так чи інакше, вправ для того, як накачати грудні м'язи в домашніх умовах, досить багато, щоб скористатися тими чи іншими варіантами, але не можна забувати і ще про дещо важливе: харчуванні грудної маси.

Немає нічого прекрасніше красивого преса і накаченной чоловічий чи підтягнутою жіночих грудей. Тому запам'ятайте, що необхідно їсти, щоб грудні м'язи росли. Найважливіше для м'язів білок. Завдяки йому м'язи відновлюються після вправ дому та можуть досить збільшуватися. Щоб розрахувати, скільки білка необхідно особисто вам, помножте 1,5 на ваш вага (наприклад, 1,5 * 65 = 97,5) - стільки грам білка необхідно в мінімальній кількості.

Можна так само вживати спеціальні харчові добавки, завдяки яким в організмі поліпшується синтез білка, чим забезпечується необхідна добова доза для вас і завдяки цьому м'язова маса поступово збільшується. Але не можна забувати і про правильний вибір і виконання вправ, інакше груди так і залишиться непомітною, кволої і в'ялою.

Як качати грудні м'язи будинку правильно.

Настав час приступити до вправ. Скористатися ними можуть як жінки, так і чоловіки, - всім підемо на користь. У першу чергу варто відзначити результат від віджимань від підлоги. Чоловіки можуть віджиматися на кулаках, жінки можуть знизити навантаження і віджиматися від підлоги з колін, а не носочков. До речі, якщо ви готові до більш серйозних навантажень, надягніть на спину рюкзак з книжками, наприклад, а ось зовсім недосвідченим коштує не перевищувати 5 разів за один підхід. До речі, така прокачування грудних м'язів тягне за собою і роботу над руками, які придбають красиву рельєфну форму.

Так само корисним буде і віджимання від стільця.


Для цього необхідно взяти стійкий стілець, встати до нього спиною, спертися руками об сидіння, опуститися, витягнувши вперед ноги (кут 30-45 градусів). Тепер згинаючи руки, опускайтеся вниз і піднімайтеся в зворотне положення за допомогою м'язів грудей і рук. Постарайтеся зробити 5-10 разів за 1 підхід.

Далі, ще одна важлива вправа для грудних м'язів: на підлогу постеліть м'який килимок, ляжте на нього, в руки візьміть гантелі або рівні по вазі невеликі предмети і піднесіть їх до грудей. Тепер піднімайте руки з гантелями вгору, намагаючись напружувати груди. Є спосіб зрозуміти, чи достатній вага гантелей ви вибрали: якщо наявний вагу ви можете підняти 8 разів, значить вага достатній, якщо до 8 разів за підхід не дотягуєте, значить гантелі для вас важкуваті і варто вибрати легше, якщо ж ви можете підняти гантелі більш 8 разів, то відповідно варто вибрати гантелі поважче.

Для красивих грудей важливо робити "розводку", про це знає кожен, хто бажає мати рельєфну груди. Зігніть руки під прямим кутом, тримайте їх у боків і починайте розводити руки, не розгинаючи їх. Поверніться у вихідне положення і знову розводите руки. Досить буде 2-3 підходів по 10 разів.

Так само не забудьте правильно виконувати вправи! Що важливо для цього? Намагайтеся займатися не поспішаючи, щоб рухи були максимально плавними, так ви зможете проконтролювати всі етапи вправи, крім того так м'язи ефективніше скорочуються, що для вас дуже важливо. Вправи виконуються в кілька підходів (не менше 2-3 підходів) по 20-30 разів, хоча кількість разів за підхід залежить від вашого рівня підготовленості. Новачкові не слід перевантажувати груди, навантаження повинна збільшуватися поступово. Після вправ необхідно допомогти грудним м'язам розслабитися. Для цього візьміть гантелі в руки, опустіть їх і потримайте так, намагаючись не напружувати м'язи.