Напевно, багатьох цікавить питання: чи дійсно Місяць впливає на людський організм? Якщо - так, то в зв'язку з чим це відбувається і який механізм впливу Місяця на людину? Науково доведено, що вплив Місяця на процеси, що відбуваються на Землі, не підлягає сомненію.Учение давно встановили, що Місяць керує не тільки приливами і відливами вод світового Океану, але і коливаннями твердої кори Землі, які ми не помічаємо, завдяки тому, що вони досить рівномірні. Не дивно, що і організм людини, 80% якого складає вода, потрапляє під місячне вплив.

Вплив на людину зростання та спадання Місяця

Оптимізм, активний приплив сил, відчуття здатності впоратися з найважчим завданням, впевненість у собі, - всі ці почуття виникають при зростаючому Місяці. Убуваючи, цей загадковий супутник Землі викликає занепад сил, бажання кинути всі починання. Тому, плануючи нові проекти, бажано намічати їх початок на зріст, а закінчення - на спадання Місяця. Це зовсім не означає, що задумане справа має бути завершено за один цикл, але бажано, щоб воно було розділено на етапи, що враховують місячний календар.

У період зростання Місяця доцільно починати все нове, наприклад, курси оздоровлення, які полягають у зволоженні шкіри, зміцненні організму в цілому. При спадною Місяці необхідно позбавлятися від непотрібного - проводити чищення різних систем організму: шкіри, печінки, органів травлення.

Місячні фази

Зростання Місяця починається з молодика і підрозділяється на дві фази. Перша фаза включає в себе 1-7-у добу росту цього супутника, який в даний період перебуває разом з Сонцем на одній стороні від Землі.


При цьому сили гравітації складаються. Максимальними стають припливи і відливи, досягає найвищої точки чоловіча сила.

Перша чверть Місяця служить початком другої фази, що триває з 8-х по 15-е місячна доба. У цей період повний сил організм людини здатний переносити значні фізичні навантаження під час активних тренувань.

Повний місяць служить початком третьої місячної фази, що триває з 16-х по 22-у добу. Мінімальні припливи і відливи, активність повеней і штормів. Чоловіча сила переживає занепад, а жіноча, навпаки, знаходиться в точці максимуму. Зростає ймовірність зараження різними інфекціями, спостерігається сплеск суїцидів.

Остання чверть Місяця служить початком останньої фази циклу і є сигналом до завершення старих проектів і підготовці нових.

Наскільки небезпечно повний місяць?

Дослідження вчених показали, що молодик є найспокійнішим часом, а повний місяць - самим тривожним.

Однак це не означає, що небезпечним є саме повний місяць. Воно скоріше служить сприятливим фоном для різноманітних відхилень у поведінці, але не є їх єдиною і основною причиною. Наприклад, якщо людина по натурі легко порушимо, то повний місяць стає для нього нелегким випробуванням: підвищується дратівливість, зростає схильність до необдуманих, імпульсивних вчинків, може настати безсоння.

Щоб уникнути негативних наслідків повного місяця рекомендуються спокійні прогулянки на свіжому повітрі , регулярні провітрювання кімнати.

Зовсім необов'язково повністю підлаштовуватися під фази Місяця, але враховувати їх при плануванні свого життєвого графіка бажано.