Макіяж очей.

Як відомо з давніх пір, в макіяжі все має бути гармонійно. Так не варто виділяти в макіяжі відразу і очі і губи. Необхідно вибрати щось одне. Звичайно, для різноманітності можна вибрати яскравий акцент на губах, проте здебільшого жінки воліють виділяти саме очі в макіяжі. Як денної, так і вечірній образ можуть підкреслити красиво нафарбовані очі. До речі, це хороший варіант не тільки підкреслити свій зовнішній вигляд!

Справа в тому, що завдяки різноманітному макіяжу, можна візуально змінити розмір очей, їх величину, глибину та ін. Навіть з непримітних і абсолютно звичайних очей за допомогою відповідного і гарного макіяжу можна зробити так, що від ваших очей зійдуть з розуму не тільки чоловіки. Усі досвідчені візажисти знають, як красиво нафарбувати очі при будь-якому типі особи, щоб ваш весняний вид змінився і змусив звернути увагу на себе.

Хтось просто підфарбовує вії, хтось робить їх пишніше за допомогою накладних вій або пучків, хтось фарбує лише верхні вії, інші - не забувають про нижніх віях. Однак існують не тільки різноманітні туші. Варто пам'ятати про величезному виборі на сьогоднішній день таких косметичних декоративні засобах, як олівці, тіні і підводки для очей.

Макіяж за допомогою тіней.

Величезний вибір того, як красиво нафарбувати очі тінями існує в сучасному світі краси. Багато жінок знають секрети своєї привабливої зовнішності, знають, як зачарувати оточуючих своїми очима. Користуються для цього вони тінями для повік. Ви можете вибирати з величезної палітри кольорів, з різноманітності фірм-виробників, з відповідних цін та ін. Великою популярністю для щоденного макіяжу користуються тіні в поєднанні 2-3 кольорів, наприклад бежевий і шоколадний, рожевий і бузковий і т.д. Найголовніше - визначити відповідні кольори до кольору ваших очей і тону шкіри.

Найчастіше, макіяж очей з тінями поєднується з олівцем для очей. Подивіться на картинку:

У дівчини підведені верхні і нижні повіки. Далі використовувалися тіні сірого кольору. Так само можна побачити використання бежевого кольору. Більш світлі тіні наносяться на область під бровою, а сірі тіні нанесені на рухоме верхню повіку. При цьому зовнішній кут століття повинен бути підфарбований трохи темніше, ніж основне повіку. У нашому випадку, повіку нафарбовані лише від третини очі. Внутрішній куточок століття можна нафарбувати світлими тінями. Не забудьте розтушувати перехід між тінями аплікатором.

Важливо пам'ятати, що тіні наносяться тільки після олівця, якщо він використовується у вашому варіанті макіяжу!

Макіяж з використанням підводки.

Якщо ви любите свої оченята, спробуйте скористатися підведенням для очей.


Результат виходить карколомним і підходить до будь-якого кольору очей і шкіри. Подивіться, як красиво нафарбувати очі підводкою:

Підводка - це "рідкий олівець". Не кожна вміє ним користуватися, але кілька уроків вдома перед дзеркалом, допоможуть впоратися із завданням, і ви зрозумієте, що це не складно. Крім того, підводка виглядає на очах більш яскраво, за рахунок чого макіяж очей стає ще більш ексцентричним.

Можна підводити як обидва століття очі, так і підводити тільки рухому повіку. При цьому лінія підводки може бути тонкою, широкою, що плавно переходить з тонкої в широку, і триваючою за кордоном очі. Ось яка особливість використання підводки для очей виділяється: лінія підводки йде відразу від внутрішнього кута ока. Підводку можна поєднувати з олівцем для повік: підводка - на верхньому столітті, а олівець - на нижньому. Якщо ж у вас великі очі, то ви можете дозволити собі використовувати підводку і на нижньому столітті, тому це візуально зменшує очі.

Щоб красиво намалювати лінію підведенням, спочатку намітьте точки, близькі один до одного, щоб по ним потім провести більш пряму лінію. І ще один аспект: чорна або темно-коричнева підводка підійде кожному, але все-таки більше вона підходить смаглявим жінкам, а для світленькі варто вибирати підводку сірого, блакитного (синього) або зеленого (оливкового) кольорів.

Туш в макіяжі очей.

Але, так чи інакше, жоден макіяж очей не обходиться без використання туші для вій. Туш може бути класичною, подовжуючої, об'ємною. Так само можна знайти туш самих різних кольорів: чорного, "екстра" -Чорний, коричневого, синього, білого, фіолетового та ін. На будь-який смак, колір і особливості макіяжу. Якщо цікавитеся, як красиво нафарбувати очі тушшю, пам'ятайте, що найголовніше - якість туші, і лише на другому плані - техніка нанесення туші на вії. Туш повинна бути свіжою, підходящою, що не викликає роздратування, не кришиться та ін.

Отже, щоб красиво нафарбувати очі, візьміть гребінець для вій. Прочесавши нею вії, ви їх почистіть, гарненько розділіть і підніміть. Далі знадобляться щипчики для завивки вій, які є кожної дівчини, яка поважає свої оченята. Особливо такі щипчики необхідні тим, у кого від природи прямі вії, які після нанесення туші залишаються прямими, а не загинаються догори. Щипчики допоможуть виправити форму таких вій, а туш допоможе закріпити нові вигини вій.

Нанесіть туш на вії, злегка затримавшись на кінчиках вій, ніби піднімаючи їх вгору. Досить буде 2-3 шарів туші, якщо вона хороша. Тепер знову візьміть гребінець для вій, і поки туш не висохла, проведіть нею по віям для більшої природності макіяжу очей. Дочекайся висихання туші, і можете вирушати в дорогу для підкорення чоловічих сердець.