Захворювання ендокринної системи, вагітність, різкі коливання ваги можуть стати причиною появи такого неприємного і неестетичного явища, як розтяжки. Інакше вони називаються стриями. Боротися з ними досить складно, але необхідно і можливо. Хочете дізнатися, як позбавитися від розтяжок самостійно? Тоді дана стаття буде вам корисною!

Що таке стриї та причини їх появи

Перш, ніж дізнатися, як позбавитися від розтяжок самостійно, важливо дізнатися про їх появі більше, ніж знаєте зараз. Зазвичай розтяжки утворюються на грудях, стегнах, животі. Різкі перепади маси тіла призводять до утворення вертикальних розтяжок, а проблеми в гормональній сфері -горизонтальна.

Стрии виникають через стоншування шкіри і втрати її еластичності, внаслідок чого з'являються внутрішні надриви. Свіжі розтяжки мають рожевий колір через кровоносних судин, які присутні в тільки що утворилися надривах. Якщо з ними не боротися - вони з часом біліють і перетворюються в рубці.


На озброєнні - народні засоби!

Як позбутися від розтяжок самостійно: застосування народних засобів при ліквідації стрий - доступний і малобюджетний спосіб, недоліком якого є той факт, що він застосовний лише при неглибоких свіжих розтяжках.

Розглянемо кілька рецептів приготування засобів для видалення розтяжок. Позбутися розтяжок самостійно допоможе:

- Суміш містить чайну ложку мигдалевого і 8-10 крапель розмаринового масла. Застосовується регулярно, кілька разів на добу, поки не буде досягнутий бажаний результат.

- Домашній скраб від стрий застосовується після прийняття водних процедур. Виготовити його можна з 50 мл пальмового або оливкової олії, змішаного з половинками склянки цукру і солі. Для посилення ефекту, в скраб додається кавова гуща, яка підвищує тонус шкіри, роблячи її еластичною. Після застосування скрабу тіло змащується кремом або маслами.

- Крем з мумійо, неприємний запах якого можна видалити за допомогою декількох крапель м'ятного масла.


Для приготування крема1 грамммуміе потрібно розвести в чайній ложці кип'яченої води і змішати з одним тюбиком дитячого крему. Застосовується для втирання в проблемні зони, які краще після нанесення крему закрити плівкою для створення ефекту обгортання. Засіб необхідно зберігати в холодильнику.

- Вітамінний крем. Виготовляється з половини склянки оливкової або пальмової олії, такої ж кількості соку алое, десяти крапель вітаміну Е і п'яти крапель вітаміну А. Втирається в шкіру вранці і увечері.

Профілактика появи розтяжок

Як позбутися від розтяжок самостійно ви тепер знаєте, тепер трохи про те, як їх поява не допустити. Запобігти появі стрий - це нелегке завдання, особливо, якщо ви належите до групи ризику, яка включає в себе людей, які страждають гормональними порушеннями, що володіють тонкою нееластичною шкірою і що вже мали розтяжки раніше через різких коливань ваги. Але провести профілактичні заходи все одно набагато дешевше і простіше, ніж позбавлятися від наслідків.

Оскільки стриї є результатом розтягування шкіри, то вжити заходів обережності повинні, насамперед, жінки, що набирають або скидають вагу, в тому числі вагітні .

В якості профілактичного заходу можна назвати застосування для догляду за шкірою кремів з високим вмістом вітамінів А, С, Е, а також колагену і еластину. Вони роблять шкіру еластичною, ефективно зміцнюють її. Можливе використання професійних засобів: Biotherm, Babor, Decleor, а також оливкової олії, яка втирається легкими рухами в шкіру в місцях можливого утворення розтяжок.

Всі розглянуті вище засоби звичайно наносяться на тіло щодня після душу. Їх застосування дозволить ефективно захистити шкіру від виникнення такого неприємного косметичного дефекту, як розтяжки.