Залишаються в результаті травм або операційного втручання рубці виглядають зовсім не естетично. Позбутися від рубців цілком реально, адже для цього створені всі умови в медичних центрах. Крім того, свіжі рубці можна пробувати усунути самостійно за допомогою перевірених народних засобів. Якщо вас цікавить, як позбутися рубців, ця стаття саме для вас.

Як позбутися рубців самостійно.

Для лікування рубців, що утворилися відразу після операції або в результаті травми, використовуються різні мазі і компреси, які легко можна приготувати своїми руками в домашніх умовах. Примітно, що ефективність такого лікування залежить безпосередньо від того, рубці якої давності ви хочете вилікувати.

Перед тим як вдатися до медикаментозного лікування рубців, вартість якого досить висока, слід все ж спробувати ефективність народних методів. Отже, як позбутися рубців самостійно:

  • Беремо 100 мл оливкової олії із зелених оливок і підігріваємо на повільному вогні. Нарізаємо маленьку цибулину і додаємо до масла, залишаючи на вогні до тих пір, поки цибуля не стане зовсім прозорим. Потім суміш необхідно профільтрувати і змащувати рубці кожні 2 години.
  • Беремо бджолиний віск, ялинову живицю, свинячий жир і вершкове масло в співвідношенні 1: 1: 4: 4. Суміш потрібно довести до кипіння, після чого процідити через три шари марлі. Рубці потрібно змащувати цією маззю тричі на добу, причому перед кожним нанесенням мазь потрібно злегка прогріти.
  • Беремо квітки весняної мімози і укладаємо щільно в літрову банку, щоб квіти зайняли рівно половину ємності. Потім зверху заливаємо рослинне масло і щільно закупорюють банку. Кладемо банку в темне сухе місце і залишаємо на тридцять діб, щодня струшуючи ємність. Після цього кожен вечір клапоть марлі занурюйте в отриману суміш, накладайте на рубець і залишайте на цілу ніч, щільно закріпивши її пов'язкою.

Сучасні косметологічні процедури, після яких від рубців не залишається і сліду.

Сучасні косметологічні клініки успішно справляються з будь-якими шкірними утвореннями і захворюваннями.


Чудова функціональне обладнання, перевірені методики лікування, ефективні препарати в поєднанні з професіоналізмом лікарів дозволяють позбутися рубців легко, безболісно і досить швидко. Серед усього розмаїття методів лікування рубців найбільшою ефективністю володіє лазерне вплив. Переваг досить багато, причому найбільш важливим з них є можливість практично повного відновлення шкіри на будь-якій ділянці тіла. При цьому якщо рубець розташований в зоні волосяного покриву, тоді лазерне відновлення дозволить навіть відновити ріст волосся в тому місці, де раніше знаходився рубець. Медичні центри пропонують пацієнтам один з двох методів лазерного усунення рубців. Розглянемо кожен з них:

  1. Лазерне методика видалення рубців шляхом микродермобразии, під час якої відбувається шліфування рубців за допомогою ербіевого лазера. При цьому лазер усуває рубець шар за шаром, не пропускаючи ні найменшого ділянки. За допомогою даної методики можна ефективно усунути рубці свіжі і старі, великі і маленькі. Для того, щоб усунути залишився після шліфування шрам використовують колаген, яким наповнюють область на місці рубця.
  2. Лазерна корекція рубця з використанням спеціальних пом'якшуючих засобів. В результаті імпульсного впливу рубець розм'якшується і швидко розрівнюється до рівня плоскій поверхні шкіри.

З нашої статті ви дізналися про те, як позбутися рубців. Сподіваємося, ця інформація допоможе вам завжди залишатися красивими і здоровими.