Позбавляємося від поліпів у шлунку

Не рідкісні випадки, коли хворий звертається до лікаря зі скаргами на загострився гастрит, а в підсумку з'ясовується, що у пацієнта в шлунку утворилися поліпи. Що ж таке поліпи і як позбутися від них? Отже, поліпи являють собою доброякісні пухлинні утворення, які проявляється над поверхнею слизової оболонки. Найчастіше причиною поліпів є спадкова схильність, але також може позначитися неправильне харчування і нездоровий спосіб життя. Крім того, слід з'ясувати, якими ще хронічними захворюваннями ви хворієте. Більше того поліпи можуть бути наслідком різних запалень, як коліт, або порушенням обміну речовин в організмі.

У першу чергу, необхідно знати про можливі симптомах. Для поліпів шлунка характерні болі внизу живота, розлад шлунку, кров і слиз в ньому.

Що необхідно знати про лікування поліпів? Існує кілька шляхів, найрадикальніший з яких - видалення поліпа шляхом хірургічного втручання. Однак слід також попередити повторне виникнення поліпів, так як їх поява безпосередньо пов'язано з обмінними процесами. Більш того, невеликі поліпи здатні зникнути самостійно після лікування хвороби-першоджерела.

Таким чином, при невеликих поліпах слід перейти на збалансований режим харчування, наповнивши раціон овочами, фруктами, зеленню і скоротивши споживання м'яса. Серед народних методів лікування поліпів ефективним вважається відвар чистотілу, який слід настоювати в термосі протягом 1 години в пропорції 1 столова ложка на склянку окропу. Застосовувати рекомендують по одній столовій ложці перед кожним прийомом їжі протягом місяця.

Поліпи в носі

Поширені також поліпи в носі, якщо пухлина досить велика, то для її видалення використовують переважно лазерний метод в рамках денного стаціонару.

Існує і більш прогресивний спосіб видалення поліпів слизової оболонки носа - медикаментозна полипотомия.


Даний спосіб увазі видалення поліпа за допомогою допомогою ін'єкції лікарського засобу безпосередньо в поліп. В основному для повного позбавлення від поліпа необхідно всього дві ін'єкції.

При генетичної схильності необхідно проводити профілактику спеціальними гормональними препаратами, наприклад, такими як Фліксоназе або назонекс. Вони слід уприскувати місцево, тільки на слизову оболонку носа.

Поліпи в кишечнику

При відсутності своєчасного лікування, доброякісні поліпи кишечника можуть переходити в ракові захворювання. Крім операційного методу, коли видаляють уражену частину кишечника, існує безліч народних методів лікування. Серед яких прийом чистотілу, вершкового масла, меду і креолина.

1) Чистотіл необхідно придбати в аптеці, якщо у вас немає городу. При використанні свіжого чистотілу його необхідно попередньо подрібнити і висушити. На півтора літра окропу необхідно взяти дві столові ложки трави і заварювати протягом півгодини. Отриманий відвар необхідно процідити і робити клізми до одужання.

2) Відвар чистотілу також приймається всередину. Слід заварити чверть чайної ложки трави у склянці води і пити перед їжею по 50 мл 4 рази на день. Проте ні в якому разі не можна збільшувати дозування, так як чистотіл - це трава отруйна.

3) Для наступного методу лікування вам необхідно змішати кілограм меду і кілограм вершкового масла, а потім протягом двох годин нагрівати на повільному вогні . Суміш приймається по одній столовій ложці натщесерце.

4) Ефективні також клізми з розчину води і креолина (продається в аптеках). Необхідно починати з дозування 1 крапля креолина на склянку води, поступово доходячи до 15 крапель на склянку. Після цього дозування слід поступово змінювати в зворотному порядку.

При неефективності народних засобів необхідно звернутися до фахівця.