Папіломи вважаються доброякісними утвореннями, але вони можуть нести в собі приховану небезпеку. Крім того, що папіломи можуть стати причиною кровотеч, ще більша небезпека полягає в тому, що вони можуть перетворитися з доброякісною в злоякісну пухлину. Часто папіломи утворюються на обличчі, шиї, під молочними залозами. У наш час існує багато способів позбавлення від таких утворень. Найсучасніший - лазерне видалення папіллом.Зная причину появи папілом, необхідно взятися за лікування самого захворювання. Якщо лікування проведено правильно, то зникають спочатку внутрішні папіломи, а за ними і зовнішні. Найлегше лікування проходить на початковій стадії освіти.

У людей, які схильні до частих простудних захворювань, імунітет знижений і папіломи ростуть набагато швидше . Вони можуть займати значну ділянку обличчя і шиї. У такому випадку лазерне видалення буде найкращим способом позбавлення від папілом.

Іноді при видаленні використовують рідкий азот. Але цей спосіб заподіює дискомфорт і є невелика частка ризику. Безсумнівна перевага лазерного видалення - швидкість. Шкіра відновлюється дуже швидко. При такому способі, як плавило, папіломи зникають назавжди. Існують крайні хірургічні методи видалення папілом, які не гарантують лікування від них на все життя. Щоб не вдаватися до допомоги хірургів, є і народні способи позбавлення від небажаних утворень.

Причини утворення папілом

В основному всі шкірні захворювання походять з - за зашлакованості організму і наявності інших захворювань. Для того, щоб позбутися від папілом, необхідно спочатку провести очистку нирок і шлунково-кишкового тракту.

Народні засоби позбавлення від папіломи

1) Чистотіл є найефективнішим засобом для видалення папілом і поліпів.

2) Траву подрібнюють і віджимають сік.


Далі випарюють до густини екстракту. Отриманим складом треба змащувати освіти кожен день, поки вони не зникнуть.

3) 2 рази на день протирати папіломи і біля них касторовою олією.

4) Часник розрізати навпіл і зрізом натирати освіти .

5) Пару-трійку зубчики часнику подрібнити, додати 1 ст. окропу. Після 40-60 хвилин настій буде готовий. Їм протирати папіломи.

6) Сік кульбаби також допоможе від папілом. Його теж втирають в небажані освіти.

7) Можна промокнути ватку в настоянці прополісу, придбаної в аптеці і зробити компрес на папіломі.

8) Листя такого рослина, як каланхое розім'яти. Отриману кашку накласти на папілом за допомогою пов'язки.

9) Зробити з ягід горобини кашку і змащувати освіти.

10) Сік червоного буряка теж допоможе позбутися від папілом. Його наносять кілька разів за день.

11) Ще один засіб - це горіхово - гасовий екстракт. Молоденькі волоські горіхи розрізати на часточки і прокрутити на м'ясорубці. Перекрученої суміші знадобиться 2/3 літрової банки. Потім залити чистим гасом, герметично закрити банку і витримати 21 день. Далі проціджуємо через 4 шари марлі. Отриману рідину поміщаємо в ємність з темного скла. Вона повинна зберігатися в прохолодному місці. Застосовують такий настій 1-2 рази на день, розтираючи папіломи.

12) 20гр. порошку чистотілу, 10 гр. ланоліну і 70 гр. вазеліну змішати. Дану мазь наносити на уражені місця.

Дізнайтеся так само, як позбутися бородавок на тілі. Перед тим як скористатися порадами слід проконсультуватися з лікарем.