Давайте зберемо спільно всі методи, як позбутися від нежиті, яким чином допомогти дитині і собі вилізти з будь-якого застудженої стану. Спочатку хотілося б сказати кілька слів про психологічні причини виникнення нежиті: психологи стверджують, що таке явище як нежить - це "невиплакані сльози".

Природа реве, у людей погіршується самопочуття, без сонечка починають потроху знижуватися життєві сили. Слідчо перше, що ми відразу рекомендуємо зробити, щоб позбутися від нежиті, це взяти своє самопочуття під контроль, знаходити собі причини для радості, вибирати час для енергійних занять на чистому, свіжому повітрі, різних рухливих ігор зі своїми дітьми.

Як позбутися від нежиті, пов'язаного з нудьгою.

Пам'ятайте, що хандра обгрунтована різними природними змінами, і ви зібраними свідомими зусиллями можете її здолати. Щоб врівноважити природну вогкість і позбутися від нежиті, користуйтеся всім, що має ясну, "вогняну" енергію: блискучі кольори в одязі (це, до речі, хороший метод розвеселити дітей), застосування в приготуванні їжі гарячих і розігрівають спецій (коріандр, імбир, перець , гвоздика), контрастні водні процедури, розваг і регіт. Що стосується дітей, одним з найбільш зігріваючих дій є батьківська посмішка, якщо ви зможете привчити себе відповідати на негоду радістю і посмішкою, механічно ця звичка сформується у ваших дітей, що набагато зменшить в майбутньому число простудних захворювань.

Так все ж, як позбутися від нежиті.

Щоб позбутися від нежиті цілком, слиз з носа потрібно неодмінно видаляти, причому і з глибини пазух, до чистого носа.


Якщо у вас не виходить, ніс повністю закладений, але слиз не відходить, спробуйте попити теплого чаю з імбиром або травами, попарити ноги (якщо немає високої температури), зробити інгаляцію - будь-яким методом домогтися повного розрідження слизу. Дітям також комфортно промивати ніс солоним розчином, з крихітною спринцовкі. На даний рахунок є маса двоїстих суджень: хтось каже, що це просто Суперспосіб, а хтось стверджує, що ні в якому разі це робити не потрібно. При промиванні носа потрібно усвідомити одне: вода не повинна протікати у вуха, в євстахієву трубу. Спецтехнология така: дитина спускає голову і відкриває рот без різкого натискання повільно видавлює в ніс стільки, скільки зможе води. Вся солона вода повинна йти без жодного тиску і знизу вгору. Після чого промили, отсморкаться і так потрібно зробити кілька разів. Щоб повністю позбавитися від нежиті дозволено застосовувати як морську, так і поварену сіль. Є також особливі препарати з морською сіллю, скажімо, Сінусан. Ароматичні ванни також досить результативні як засіб лікування і профілактики застуд і нежиті. Змішайте по 10 крапель теплих ефірних масел лаванди, евкаліпта і чайного дерева. Для ванни використовуйте всього 2 краплі цієї суміші, розведеної в молоці; для розтирання спини, грудей і шиї можна використовувати 3 краплі суміші, які потрібно розвести в 15 мл (3 ч.л.) товстого масла.