Як правило, перші ознаки старіння шкіри це поява мімічних зморшок і зморшок на обличчі в цілому. Тому що шкіра навколо очей сама ніжна і тонка. Причинами появи зморшок може послужити шкідливі звички, використання неякісної косметики, погіршення загального самопочуття та шкіри окремо. Всіх жінок цікавлять питання, як позбавиться від зморшок на обличчі і як позбутися від зморшок навколо очей. І у кожної є своя відповідь на це питання.

Хтось відвідує косметолога, а хтось вдається до народних засобів. Якщо ж мова йде про зморшках мімічних, то вам варто прочитати статтю "Як позбутися мімічних зморшок".

Профілактика зморшок.

Для того щоб не було ранньої появи зморшок за шкірою починати доглядати з юних років. Використовуючи спеціальні засоби для очищення, зволоження і тонізації шкіри. Кошти, які використовують для догляду за шкірою обличчя абсолютно не підходять для догляду за шкірою навколо очей, так як вони можуть викликати подразнення і місцеву алергічну реакцію, тому косметичні засоби повинні бути різними. Вся косметика повинна відповідати віку і типу шкіри, так як невідповідність може дати неприємні результати.

Як позбутися від зморшок.

На ранніх стадіях появи зморшок ефективними засобами боротьби з ними є різноманітні креми, гелі, сироватки і масажі з ефірними маслами.


Але, на жаль цього з часом стає недостатньо. У старшому віці вдаються до більш серйозних дій, які комплексно прибирають зморшки і на обличчі, і навколо очей. Хімічний пілінг, його проводять тільки в спеціальних косметичних кабінетах, під час цієї процедури прибираю ороговілі клітини з поверхні шкіри. Також за допомогою спеціального обладнання для позбавлення від зморшок проводять лазерне омолоджування, лазерний пілінг і лазерну шліфовку. Так як лазер має великий діапазон дій, з його допомогою одночасно прибирають зморшки як з ніжною і тонкої шкіри навколо очей, так і з більш товстої шкіри всього обличчя. Професійні косметологи також використовують мезотерапію, роблячи множинні ін'єкції в поверхневий шар шкіри, використовуючи такі препарати як Ботокс або Диспорт. Після проведення курсу мезотерапії, а він складається від 5 до 10 сеансів, прибираються зморшки навколо очей, глибокі зморшки на лобі і підтягується друге підборіддя. Контурна пластика обличчя - це коли зморшки носо-губних складок, слізні борозенки заповнюються спеціальними гелями. У наш час сучасних технологій існує безліч косметичних процедур, які допоможуть позбутися від зморшок, але не варто забувати про елементарне догляді за шкірою - це очищення, тонізування та зволоження, пам'ятаючи про ці правила, шкіра на обличчі надовго залишається здоровою і еластичною.