Народні способи визначення статі дитини.

Якщо ви скоро станете мамою і ворожите, хто росте у вашому утробі хлопчисько або дівчисько, то в ваших силах дізнатися це напевно чи чекати пологів, так би мовити "сюрпризом буде". Але давайте дізнаємося, як визначити стать майбутньої дитини за народними прикметами-ворожінням. Можна порівняти такі цифри: вік мами і рік на момент зачаття. Якщо одне число парне, а інше непарне, чекайте хлопчика, а якщо обидва числа парні або непарні - дівчинку. Кажуть, що визначити стать дитини можна, якщо згадати, хто з партнерів під час зачаття брав активну позицію: якщо чоловік, то буде дівчинка, а якщо жінка - то хлопчик. Так само є такі прикмети:

- якщо під час вагітність жінка стає красивішим, буде хлопчик, а якщо дурнеет - дівчинка (всю красу донька забирає);

- якщо жінка під час вагітності в гарному настрої духу, буде хлопчик, якщо вередує і настрій псується - дівчинка;

- якщо у вагітної опухають ноги, шкіра стає сухою або тріскається - чекайте хлопчика, а якщо з ніжками повний порядок, а шкірі лише м'якше стає - дівчинку;

- якщо діти - маленькі хлопчики звертають увагу на вагітну жінку, у неї народиться дівчинка.

Можна подивитися по животу, але тоді потрібно порівнювати вагітних: кажуть, що у вагітних хлопчиками живіт опущений нижче, ніж у вагітних дівчатками. Якщо хочете, можна поворожити: покладіть на стіл один ключ, без брелоків, колечок, зв'язок і ін. Вагітна жінка повинна підійти і взяти цей ключ "на автопілоті". Подивіться, як вона взяла його - за сам ключ, тобто довгу частину, або за широку верхню частину ключа? Якщо за нижню довгу, очікуйте дівчинку, а якщо за широку верхню - хлопчика.

Достовірні варіанти визначення статі дитини від лікарів.

У першу чергу, це звичайно ж, УЗД.


Завдяки якісному апарату УЗД і компетентного фахівця, ви вже на 12 тижні вагітності (близько 3 місяців) зможете дізнатися стать дитини. Однак якщо у вашому місті у фахівців в кабінетах стоять далеко не сучасні апарати УЗД, то в результаті може бути помилка, найчастіше в такому випадку майбутнім матусь просять прийти після 20 тижня (близько 5 місяців) вагітності. Чекати ще 8 тижнів для багатьох - надто довго і вони звертаються в хороші приватні клініки. Якщо при УЗД дитина добре проглядається і "позує", стать визначається швидко, але буває, що малюк весь час повертається спиною і розглянути підлогу неможливо.

Наступний варіант, як визначити майбутній стать дитини - по системі MicroSort. Нею користуються батьки, яким дійсно важливо знати стать майбутньої дитини (через спадкових захворювань, що передаються по жіночій або чоловічій лінії). Спосіб визначення статі дитини дає 100 відсотковий результат, але має високу вартість, що може собі дозволити не кожна вагітна жінка.

Досить незвичний, але лікарський варіант визначення статі дитини - за частотою серцебиття плоду. Це помітили багато гінекологів світу, хоча промахи бувають, тому не всі діти розвивають однаково. Але здебільшого, визначити стать дитини даним способом на 3-3,5 місяців вагітності (12-14 тижнів) можна так:

- більше 140 ударів на хвилину, значить чекайте дівчинку,

- менше 140 ударів на хвилину - чекайте хлопчика.