Я свого часу змогла звільнитися від кропив'янки завдяки цьому і бажаю вам повідати про даному рецепті. Ще в дитинстві зі мною трапилася така історія. Я йшла у вільному одязі по річці, саме в цей час подув сильний вітер. Єдиними відділами корпусу, які були не зачинені, як на зло виявилися руки. І от коли я підійшла до будинку, то побачила, як на моїх руках здалася якась висип, а шкіра почала свербіти. Бабуся підказала, що це кропив'янка і взялася за лікування, за особистим загальнонародної рецептом.

Рецепт того, як позбавитися від кропив'янки.

Необхідно зірвати кропиви, і заварювати її у великій посуді. Бабуся заварила в чавунному посуді. Слідом за тим вона почала переливати цей лікарський засіб в таз і там я викуповувалася. Після трьох днів подібного всенародного лікування, від кропив'янки не залишилося й сліду. Можна користуватися і висушеної кропивою. Якось раз взимку я знову-таки захворіла кропив'янкою. Але де взяти свіжої кропиви взимку? Довелось сходити до лікаря. Він виписав якийсь засіб, яке, само собою зрозуміло, не дало ніякого результату, а поки свербіж шкіри став нестерпним. І тут я пригадала, що у нас є заготовлена ще влітку сушена кропива!

Баня, віник, кропива і прощай кропив'янка!

Від кропив'янки потрібно паритися з віником.


Кропив'янкою я страждала половину життя! Ніякі мазі, таблетки і навіть уколи не могли допомогти. Невпинно засмагала, вважала, що це підтримає, також не було результатів. Половину цього терміну випивала щодня димедрол, від чого стабільно дуже схиляло в сон. А реальне лікування кропив'янки опинилося на унікальність тривіальним. Справжній народний спосіб лікування кропив'янки мені порекомендували сусіди, з якими я їхала в одному автобусі. Вони порадили - елементарно попартеся в лазні з віником із кропиви. Я провела всього кілька сеансів, і кропив'янку я все-таки перемогла!

Як у нашій родині лікують кропив'янку.

Напишу рецепт, який дійсно може допомогти. Візьміть кропиви дводомної і разом з корінням помийте її, відокремлювати кропиву від коренів ніяк не можна. Потім залийте в каструлю воду і встановіть каструлю на вогонь. Нехай вода закипить, і тільки після цього потрібно прокип'ятити в ще протягом п'яти хвилин. Потім остудіть відвар, і нехай в такому напої викуповується людина, яка хвора кропив'янкою. Це лікування необхідно проводити по кілька разів на місяць. А також потрібно давати хворій людині пити третю частину від склянки відвару, за півгодини до прийому їжі, по три рази на день. Це тільки вдосконалить лікувальний ефект.