При низьких температурах, холодному вітру, холодному повітрю, які викликають грубу шкіру на руках, її зневоднення, зморшки і відсутність еластичності варто подумати про її відхід . Як відновити здоровий вигляд шкіри на руках?

Погана холодна погода сприяє ослабленню шкіри на руках. Руки дуже чутливі і потребують належної захисті. Її відсутність може не тільки вплинути на їх зовнішній вигляд, але і прискорити процес старіння.

Домашній догляд за руками дуже важливий. Харчування кремами з вітаміном А і Е і УФ-фільтром, скраби для тіла з натуральних інгредієнтів, парафінові аплікації з зволожуючі інгредієнтами. Так, якщо домашні методи не увінчалися успіхом, відвідайте салон краси.

Тут вам підкажуть, як правильно доглядати за шкірою рук, і заодно порадять матеріали для нарощування нігтів, щоб ви завжди відчували себе чарівною.

Ми також можемо запропонувати медичні естетичні операції.


Ефективна, неінвазивна процедура є складною процедурою регенерації шкіри. Під час лікування аплікатор випромінює інфрачервоне світло в дуже широкому діапазоні, який у поєднанні з біполярної потужністю РЧ-енергії нагріває шкіру до необхідної глибини і призводить до стимулювання процесів створення нових колагенових волокон.

У результаті, утворюється ремоделювання колагену, і тим самим підвищується напруга зміцнення і розгладження шкіри. Така процедура допомагає позбутися знебарвлення і зміни шкіри рук, які трапляються з віком. Додатковою перевагою є можливість негайно повернутися до повсякденної діяльності.