Якщо фарбуєте губи, ви, ймовірно, часто думаєте, що колір помади буде найбільш підходящим для цього випадку, стилю, в якому ви виглядаєте найбільш переважніше і чи варто вибирати помаду також залежно від сукні і кольору нігтів. І чи можна керуватися виключно тим, що це колір, яким ви хотіли нафарбувати губи?

На щастя, правила підбору кольорів помада не такі жорсткі, як у минулому, але майте на увазі, що помада повинна виділяти наші сильні боку і підкреслювати природну красу.

Останній писк моди - однаковий тон помади і лаку для нігтів.

У багатьох жінок є інтуїтивне переконання, що краще вибирати світлі відтінки, яскраві кольори помади для вечора або особливого випадку, тому "на кожен день" вони надто кричущі. Хоча в цілому це правильний підхід, але не всі з нас знають, що незалежно від часу доби, вони будуть добре виглядати в пастельних тонах.

Колір волосся повинен визначатися вибором губної помади і навпаки.


В інтернет магазині з продажу професійної косметики для волосся http://prof-hair.ru/category/irisk/знайдеться все найнеобхідніше для підкреслення кольору ваших локонів.

Більш важливим є відтінок шкіри. Для досить теплою, жовтою або персикової шкіри, швидше за все, підійдуть прохолодні тони помади: лосось, червоний, цегляно-червоний з тінню коралового і так далі. Також колір помади холодної троянди і бордовою сливи або навіть краще, вони будуть виглядати на губах з холодним тоном шкіри.

Колір малиниє найбільш універсальним, але жінкам з розширеними капілярами на обличчі краще відмовитися від інтенсивних червоних тонів на губах.

Найлегше підібрати помаду жінкам з темним кольором шкіри і волосся, тому що вони підходять практично до будь-якого кольору губної помади.

У будь-якому випадку краще підкреслити або очі, або губи, але не все відразу.