Живіт - це проблема не тільки будь-якої жінки, але і більшості сучасних проблем. Причому животик частіше турбує не простий, а пивниці. У чому ж справа? Сам напій шкоди не несе, проблеми створюють закуски до напою. Виходить, що пивний животик зовсім не пивний, а закусочний. Напій впливає тільки на збільшення шлунка, тому п'ється напій легко, шлунок тягнеться і згодом для того, щоб наїстися, потрібно більше їжі.

Як позбутися від пивного живота.

Відразу почнемо з алкогольних напоїв. Їх необхідно виключити зі свого раціону, або хоча знизити їх споживання до мінімуму. Пам'ятайте, що організм повністю приходить в норму тільки після тижня, якщо ви провели дуже гучну і бурхливу вечірку. Що стосується солодкого, то виключити його повністю не можна, цукор все ж корисний. Для позбавлення від пивного живота замініть прості традиційні солодощі, на страви з фруктози. Важливо подбати про здоров'я печінки, а значить варто зміцнити її здоров'я. Що стосується харчування, то, загалом-то, досить сісти на легку дієту, щоб організм звик їсти менше, ніж зараз, так ви зможете легше схуднути в області живота. На жаль, від чого доведеться відмовитися, так це від жирних і смажених страв, від яких із задоволенням зростає животик.

Чим займатися, щоб позбутися від живота.

У першу чергу, варто зайнятися спортом.


По-перше, він ніколи не буде зайвим, а по-друге, він як ніщо інше, найкраще допоможе вам позбавитися від пивного животика. Причому не обов'язково зациклюватися тільки на пресі. До речі, не забувайте, що прес необхідно качати весь, з усіх боків. А це і підйом корпусу вгору, і неповний підйом корпусу, і підйом вгору ніг з нерухомим корпусом і одночасне підняття корпусу і ніг, а так само заняття над косими м'язами преса. Не варто забувати і про вечірні заняття коханням зі своїм партнером, до речі, доведено, що зайві кілограми легше йдуть, якщо ЦИМ ви займаєтеся з перевіреним і постійним супутником, а не з "одноразовим" людиною. Так само, щоб попрощатися з животом, важливо не забути про дієту! Підтримуючи її і одночасно займаючись корисними і приємними заняттями, ви легко позбавите себе від пивного здуття в області талії. І пам'ятайте, що на живіт добре вплине не тільки прес, а й біг, плавання, фітнес або аеробіка. Задіюйте всі свої сили, нехай попрацює весь організм.