Двадцять перше століття давно стало століттям фас-фуда, а значить століттям "великих" людей, але не в тому плані, що це століття людей забезпечених, це час товстих, як би грубо це не звучало. Не у всіх є можливість постійно перебувати в русі, деколи доводиться часто сидіти на одному місці і тому ми починаємо обростати жиром.

Щоб цього уникнути, необхідно хоча б періодично робити собі перерви з сидячої роботи на рух. Після обідньої перерви можна пробігтися, але цього деколи дуже не хочеться робити. Тому варто вибрати сучасний тренажер, який розжене зайвий жир геть. Як вибрати силовий тренажер, ви дізнаєтеся в цій статті.

Як силовий тренажер допоможе фігурі.

Силовий тренажер допомагає в роботі м'язів і серцево-судинної системи - це кожному відомо. Навіть людям зі слабким здоров'ям рекомендовано 1-2 години займатися на силових тренажерах з легкими навантаженнями. Але чи здатний силовий тренажер якось перетворити фігуру? Найчастіше для домашнього використання купують велотренажери - вони займають мало місця і більш приємні для нас. Велотренажер відмінно здатний допомогти в схудненні, добре коригує форму ніг. Хоча найкраще поєднувати велотренажери з кардиотренажерами, а так само іншими силовими тренажерами.


Тоді схуднення буде більш продуктивним і гармонійним. Силові тренажери дозволяють зміцнити не тільки серце, але і значно поліпшити силует фігури, скинути зайві кілограми, зміцнити й підтягти м'язи.


Як вибрати силовий тренажер.

Отже, настав час, і ви задалися питанням, як вибрати силовий тренажер. Дя початку необхідно дізнатися, які силові тренажери бувають:

1. З вільним вагою,

2. З вбудованим вагою,

3. під власною вагою.

Якщо ви налаштовані на створення рельєфної фігури, розвиток і збільшення м'язів, і при цьому у вас вже є достатня підготовка на силових заняттях, вам варто вибрати силовий тренажер з вільним вагою. Але не забувайте, що при цьому необхідно уважно контролювати новий вагу. Такі тренажери так само добре розвивають координацію.

Для новачків підійдуть силові тренажери з вбудованим вагою, адже вони прості у використанні і при цьому безпечні, що вкрай для вас важливо. Так само для новачків підходить силовий тренажер під власною вагою. Плюсів у таких тренажерів декілька: вони невеликі, що дуже зручно в умовах квартирного проживання; вони дуже ефективні на вибрані групи м'язів при заняттях; вони підходять як новачкам, так і більш зрілим спортсменам.