Влітку спробуйте змішати різні тенденції, моделі, кольору і тканини. Використовуйте рідко застосовуються предмети гардероба і поєднуйте їх основі всього стилю. Виходьте за рамки кліше. Подивіться, який надихає і веселою може бути мода!

Колаж - це відмінний спосіб виразити себе через одяг. Він доводить, що мода - це мистецтво, і об'єднання улюблених деталей дозволяє визначити свій власний стиль. Раціональне використання тенденцій моди з усього світу, багаті тканини і візерунки. Натхнення, яке ви отримаєте, забезпечує створення унікального стилю - це краса, функціональність та унікальність.

Купальник в головній ролі

Вони ніколи не бувають настільки багатими і барвистими, як влітку. Це перша частина головоломки - колір бюстгальтера може просвічуватися крізь прозору сорочку і поєднуватися з намистом того ж кольору.

Сміливі предмети одягу є важливою частиною стилізації колажу. Вихід за кліше - спідниця і сорочка, штани і футболка - ви можете легко виділитися з натовпу.

Різні стилі одягу, зрештою, створять форму образу, які потім буде легко доповнювати.


Продуманий дизайн квітів є унікальним і особистим для кожної жінки. Кожен магазин жіночого одягу може запропонувати вам щось особливе. Підходьте творчо до цього аспекту свого життя.

Вибір одного кольору

Ключем до успіху може бути поєднання протилежних кольорів в різних конфігураціях або ви можете покладатися на один колір і доповнювати образ різними аксесуарами.

Всі кольори веселки

Для шанувальників моди-пазл існують божевільні концепції об'єднання всіх кольорів веселки. Смуги, зигзаги, квітковий орнамент - ви можете легко створити унікальний стиль. Ви можете бути впевнені, що привернете увагу навіть найбільших скептиків у світі моди.

Колаж - це головоломка, яка вимагає не тільки деталізації, але й здатності інтеграції в єдине ціле. Експериментуйте!