Трикотажні сукні завжди користувалися, і будуть продовжувати користуватися великою популярністю, оскільки трикотаж - зручний, комфортний і ноский матеріал. Можна з упевненістю стверджувати, що трикотажні сукні є універсальними і будуть також актуальні і в 2012, і в 2013 році. Кожен відомий дизайнер щорічно включає трикотажні сукні в свої колекції. Це й не дивно, адже майже кожна дівчина віддає перевагу саме цьому матеріалу. Давайте розглянемо, як вибирати плаття з трикотажу.

Чому саме трикотажні сукні?

Трикотажні сукні як ніякі інші мають безліч переваг. Вони довговічні і, якщо за ними правильно доглядати і грамотно зберігати, то будуть служити вам не один довгий рік. Ще одним незаперечним плюсом є те, що сукні з трикотажу підходять будь-якій фігурі, тому якщо ви раптом схуднете або, навпаки, наберете вагу, вам не доведеться міняти повністю весь гардероб.

Трикотажні сукні актуальні в будь-який час року: і взимку, і влітку, і восени, і навесні. Вони завжди залишаються в моді і завжди доречні. Існує величезна різноманітність моделей таких суконь. Кожне з них завжди актуально і самобутньо, тому навіть сама примхлива леді зможе знайти саме те плаття, яке буде їй підходити на всі 100!

Моделі трикотажних суконь

Сьогодні неймовірно багато моделей трикотажних суконь.


В першу чергу це стосується довжини. Є короткі сукні, є довгі і середньої довжини. Також можна вибрати сукню з щільного трикотажу або тонкого.

Також дуже багато різних фасонів суконь. Вільне трикотажне плаття чудово приховає такі недоліки фігури як невеликий животик і повні стегна. Вузькі сукні краще вибирати струнким дівчатам. Приміром, дуже актуально в холодний час рік сукня-туніка. Також популярно трикотажне плаття довжиною до коліна і з високою горловиною однотонного кольору. Таке плаття може бути як з рукавами, так і взагалі без них. За допомогою різних аксесуарів ви можете вигідно і у всій красі показати сукню і свою фігуру.

Плаття-футляр - ідеальний варіант для роботи. Таке трикотажне плаття підкреслить жіночність і вигини фігури. Святковим і ошатним виглядає сукня з обробкою з іншої тканини, наприклад, атласу або мережива. При купівлі сукні звертайте, насамперед, увагу на склад тканини. Це важливо, якщо ви хочете, щоб плаття прослужило вам довго, як кажуть, вірою і правдою. Зверніть увагу, що в складі повинно бути більше натуральних складових і менше синтетичних.