У мальовничому гірському містечку Аспен, що у Колорадо проходить Фестиваль ідей - унікальний захід, на яке збираються інтелектуали з усіх можливих сфер, від політики та економіки, до технологій і мистецтва, і обговорюють ідеї майбутнього.

Організатори задумали цю установу, як місце, де могли б збиратися експерти і лідери різних галузей, художники і музиканти, будівельники та політики з усього світу, відволіктися від повсякденного життя і обдумати, куди і як рухається суспільство.

Зараз Аспенський інститут - це науково-дослідна установа, основна діяльність якого ведеться у Вашингтоні. Однак сам Аспен продовжує виконувати закладену місію.

Фестиваль ідей тут проводиться вже вдев'яте. Мета таких заходів у тому, щоб зібрати разом людей різного походження та поглядів, щоб знайти спільну мову і втілити свої ідеї в життя.

Майбутня конференція відрізняється від попередніх великим оптимізмом, як щодо нових технологій, освіти, нових джерел енергії або пожвавлення економіки.

Тут кожен може виставити свою роботу, донести до людей свою ідею або просто поспостерігати.


Тут можна навіть побачити твори з керамограніта.

Так, керамограніт серпухов - це не тільки самий універсальний матеріал при обробці приміщень, але і спосіб висловлювати свої думки та ідеї на подібних заходах. Купити і замовити керамограніт можна на сайті stil-vann.ru.

Фестиваль ідей - це унікальна можливість зустрітися з людьми, поділитися ідеями. У вас з'явиться таке враження, що за один день ви проживете три, тільки тому, що так багато цікавих і різноманітних ідей тут можна побачити і почути.