Незважаючи на те, що ювілейний етнічний фестиваль "Країна мрій" випав на дуже спекотний день і ще й з натяками на грозу, він все-таки відбувся, і, традиційно, привернув велику кількість його прихильників і просто гостей.

Ще на підході до сцени, було помітно, що в столиці України щось відбувається. У два ряди алея здоров'я і алея майстрів були заповнені стендами і наметами із зразками народної творчості. Все нагадувало Андріївський узвіз у його найкращі часи.

Різноманіття українського таланту вражає: починаючи від іграшок, свищиків, вишиванок, закінчуючи глечиками, засувками для волосся, медовими свічками та чаєм. Здавалося, що тут представлені всі народна творчість Україна. Мабуть, і дня не вистачило б, щоб розглянути всі вироби.

Тут дійсно можна розгубитися, адже розваги присутні на кожному розі. Безліч цікавих майстер-класів, на яких, незважаючи на велику кількість людей, можна вільно потрапити, або ж досить зручно просто подивитися, як беруть участь інші.

На фестивалі є п'ять сцен: головна сцена, "Зелена поляна "," Майстерня танців "," Кобзарська майстерня "та" Кримсько-татарська сцена ".

У півтіні, прямо сидячи на сцені, тут виступають гравці на гуслях.


Місце само-по-собі, наповнене якоюсь магією. Дерева, кут і чарівні звуки кобзи. Тут не бігають діти, ніхто не шумить. Все тихо сидять і насолоджуються співом та музикою. Незвичайний момент.

На "Кримсько-татарської" сцені проходить виступ кримського ансамблю. І хоча його представляє лише маленька група людей, виступ - досить колоритне. Жива музика, яскраві і контрастні на тлі трави костюми, залучають глядачів, які відразу ж дістають свої фото-відео пристрої, знімають артистів, плещуть і підбадьорюють їх свистом. Така реакція публіки свідчить про те, що все людям подобається

Фестивалі - це взагалі відмінний спосіб провести час. Незабаром в Нью-Йорку відбудеться фестиваль, але вже театральний. А тим часом магазини Нью-Йорка у вашому розпорядженні, різноманітні покупки, бутіки та розпродажі чекають вашого прибуття в місто-мрію.