Максимально чорний шоколад - 76-80-99 відсотків, оскільки саме в цих відсотках сконцентровані корисні властивості шоколаду. Але це не означає, що потрібно їсти виключно шоколад.

Напевно ви відвідували розділ мода 2013 року на сайті Girls-in.ru. Як ви думаєте, ви зможете влізти в ці чудові наряди, якщо будете зловживати шоколадом, навіть гірким? Наша відповідь - ні! Тому ...

У першу чергу, шоколад - це антиоксиданти з класу флавоноїдів, які мають протизапальні, антиалергічні, противірусними та антиканцерогенними властивостями, причому значно ширше, ніж у таких антиоксидантів, як вітаміни С і Е, селен і цинк .

флавоноїди властиво бактерицидну, спазмолітичну, капіляроукрепляющее і гіпотензивну дію, що сприяє зниженню кров'яного тиску.

Шоколад має багатий мінеральний склад : калій, кальцій, залізо, позитивно впливає на роботу серця, сприяє виведенню зайвої рідини з організму, зміцненню кісток і насиченню крові киснем.

Крім того, в гіркому шоколаді відносно небагато цукру і жирів, що зменшує його калорійність .

Чим менше відсоток какао, тим більше жиру, цукру і вище калорійність, тим більше загроза для талії.

Скільки? Один-два квадратика.


Якщо мова йде про гіркому шоколаді, то навіть один-два квадратика буде достатньо для поповнення антиоксидантної норми. Пам'ятайте правило Гіппократа: "Їжа повинна бути нашим ліками", яке є актуальним завжди.

Коли? "Ні шоколаду - ні сніданку!", - Писав Чарльз Діккенс у творі "Посмертні записки Піквікського клубу ". І цьому є наукове пояснення: вранці або в першій половині дня (до 14 годин) швидкість метаболізму максимальна і все "шоколадні" калорії будуть використані протягом дня.