Часи, коли вирушаючи на пляж, ми брали з собою тільки старе покривало, давно пройшли. Зараз для комфортного відпочинку у води є чимало аксесуарів, були б тільки гроші. Ми вирішили з'ясувати, які саме речі варто взяти з собою, щоб зіграти було зручно.

Пляжну сумку краще брати з блискавкою

Коли речі зібрані, їх необхідно в чомусь донести до місця відпочинку. Тягнути з собою на пляж кілька пакетів незручно, до того ж в поліетилені швидко псуються продукти і нагрівається прохолодна вода. Тому оптимальний варіант - придбання пляжної сумки.

Асортимент сумок на сьогодні досить широкий, проте слід віддати перевагу моделям з блискавкою (щоб речі не випадали) і декількома внутрішніми кишенями, інакше знайти дрібні предмети в глибинах великої сумки буде важко.


Сюди ми можемо покласти обід, купальник, окуляри Ray Ban, воду, сонцезахисний крем, рушник і так далі.

Краще, якщо пляжна сумка буде з жорстким дном, до якого не буде прилипати пісок, бо потім її доведеться довго і наполегливо чистити.

Оскільки в пляжній сумці доведеться переносити досить багато речей, краще вибрати виріб, яке саме по собі буде легким і з міцно пришитими ручками. Також необхідно переконатися, що підкладка досить щільна і не порветься через короткий проміжок часу.

Крім того, що пляжна сумка - аксесуар для відпочинку, а це досить демократично, проте мода на них також змінюється. У цьому сезоні в тренді великі сумки з соломи і мішковини, мініатюрні плетені клатчі на тонкому ремінці і прозорі пластикові сумки.