Ремонт порівнюють зі стихійним лихом і бойовими діями, жартують, що найдорожчим витратним матеріалом при ньому, є нервові клітини. Однак як не крути, а іноді все-таки доводиться упорядковувати будинок. Треба ж зробити ремонт квартири, дачі або навіть сауни, яка, до речі, для багатьох людей є головним місцем для приємного проведення часу.

Добре, якщо є можливість найняти майстрів, деяким людям доводиться білити і клеїти шпалери самостійно.

Косметичний ремонт - умовне поняття, цим терміном називають різноманітні види будівельних та оздоблювальних робіт, різних за складністю.

Зазвичай це переклеювання шпалер або побілка стін, перефарбування стель, віконних рам, дверей, наличників, плінтусів, шліфування і лакування паркетних підлог або заміна лінолеуму або ковроліну.


Такий ремонт передбачає перепланування приміщень, заміну інженерних комунікацій, серйозного вирівнювання стін і стелі.

Можна зробити ремонт самостійно, а якщо це не під силу - найняти майстра. Єдиного тарифу на їхні послуги не існує, все залежить від кваліфікації та складності робіт.

Але слід бути готовим до того, що за роботу доведеться заплатити приблизно 80% від вартості матеріалів. Тому наважуючись робити ремонт самостійно, ви істотно сэкономите.

Ассортиментстройматериаловчрезвычайно широкий. Тому кожен покупець може купити товар у відповідності з товщиною свого гаманця.

Як правило, матеріали вітчизняного виробництва дешевше, і якість непогана. Та й спеціальних умінь і навичок косметичний ремонт не вимагає, проте терпіння знадобиться.