Модерн - один з найбільш гармонійних стилів, який по своїй цілісності є наближеним до народного стилю. У нас є кілька варіантів жіночих зачісок періоду першої половини минулого століття в Європі. Вам цікаво, які зачіски носили наші бабусі?

Зрозуміло, як зараз, так і в минулі часи волосся повинні були бути вимитими і доглянутими. Панянки робили маски для волосся, як правило, з натуральних інгредієнтів, а також мили голову натуральними шампунями. Усе про масках для волосся можна дізнатися тут. Потім приступали до створення зачіски.

В основному це зачіски, які підняті з напуском волосся. Зачіска дуже гармоніювала з сучасним способом, вона вдало доповнювала і підкреслювала не тільки одяг і аксесуари, але і перегукувалася з тим, які зміни відбувалися тоді в архітектурі.

Серед характерних зачісок того періоду дизайнери моди виділяє об'ємні , здорові і гарне волосся, які створюють на голові вид бутона, мовляв, тоді культивували образ жінки-квітки.

Обсяг волосся створювався завдяки спеціальним механізмам, які походили на сучасні щипці.


У зачісці зустрічалася певна асиметрія, свобода, легкий хаос і одночасно потрібна форма, яка підкреслює S-подібний силует одягу.

У європейських зачісках початку минулого століття була тенденція хвилястих і плавних ліній, які і створювали образ сучасного художнього шедевра. Зі створенням такої зачіски (якщо ви не художник) самостійно не впоратися. Тому тодішні панночки зверталися до іменитих перукарям, яким повністю довіряли.