Відомо, що є чимало стереотипів про жінок за кермом, на кшталт "Дівчина-водій - це як на небі зірка . Ти бачиш її, а вона тебе - не бачить ". Однак частина цих стереотипів все-таки обгрунтовані.

Інспектори пояснюють, що жінки люблять за кермом фарбуватися і закривають очі, якщо роблять складні маневри. Проте в середньому дівчата стають винуватицями ДТП набагато рідше, ніж сильна стать.

Так, за офіційними даними ДАІ, на тисячу жінок-водіїв припадає приблизно дев'яносто-сто ДТП. В основному - це дрібні подряпини при парковці. А на тисячу чоловіків-водіїв доводиться двісті-триста ДТП.

Якщо аналізувати ДТП, то стає зрозуміло - є небезпечні звички, як у жінок, так і у чоловіків. Наприклад, не тільки відволікатися за кермом, але і керувати автомобілем, будучи напідпитку.

Даішники, у свою чергу стверджують, що дівчата на відміну від чоловіків дуже рідко перевищують швидкість. Але є багато випадків, коли жінки, учасниці в основному невеликих ДТП.

Вони плутають, де головна дорога, а де другорядна, а також не знають, як повертати на перехрестях.

Сьогодні даішники складають нестандартний рейтинг жіночих аварій.


Самі дівчата-водії впевнені, що вони управляють автомобілем не гірше за чоловіків.

Не секрет, що є жінки, які поводяться професійно на дорозі, і є чоловіки, яких за кермо страшно садити.

Чоловіки-водії про жінок за кермом говорять неоднозначно: блондинка в короткій шубці, яка сприймає кермо як мавпа гранату.

З іншого боку, є дами, які керують автомобілем нітрохи не гірше за чоловіків. І це правда!

До речі, водіям на замітку: продаж Хонда в Москві здійснюється компанією Флайт Авто, яка є офіційним дилером Honda за наступними напрямками: продаж і обслуговування автомобілів Honda, продаж і обслуговування силової техніки Honda. Офіційний дилер Honda - це, насамперед, висока якість обслуговування!