Чоловічий манікюр поступово завойовує велику популярність, чоловіки розуміють користь манікюру і з задоволенням користуються ним. У чоловіків найчастіше трапляється огрубіння шкіри рук - і це та проблема, яку досить-таки важко вирішити будинку. Наприклад взимку, коли шкіра пересушена, з'являються тріщинки. В даному випадку рекомендується, перш ніж приступати власне до процедури манікюру, провести кілька сеансів парафінотерапії. Вона затягне тріщинки, зробить шкіру м'якою і гладкою.

Гарячий манікюр дозволить досягти чудових результатів у боротьбі з ламкими, сухими нігтями, а також з травмованою кутикулою. Рекомендується ця процедура, в основному, тим людям, у яких дуже суха шкіра рук.

SPA-манікюр - чудова процедура для тих людей, які хочуть мати руки, що приховують їх вік. У ньому використовуються препарати, які містять розчинені кераміди. Ці речовини чудово пом'якшують, зволожують, омолоджують шкіру, роблять ефективний пілінг.Расслабляющій масаж допоможе ліквідувати втома, напруга і до того ж чудово підніме настрій. Цей вид манікюру являють собою комплексний догляд, який включає високоякісне зволоження, пом'якшення рук, м'який пілінг.

Технічні та психологічні особливості чоловічого манікюру:

  1. жінка сприймає манікюр як сьогохвилинне бажання, в салон краси вона йде відпочити, розслабитися, поспілкуватися з собі подібними. Чоловік же сприймає дану процедуру як практичну необхідність, саме з цієї причини висуває особливі вимоги до якості послуг.


    Як правило, чоловік вимагає конкретного позитивного результату.

  2. Чоловіки хочуть бачити обстановку в салоні суворої, консервативної, психологічно комфортною.
  3. Чоловікам складніше довірити своє тіло, руки сторонній людині. Опинившись в манікюрному кабінеті, чоловіки відчувають легкий стрес, вони найчастіше напружені від однієї думки про відвідування майстра.
  4. Чоловіки віддають перевагу європейський вид манікюру. У ньому використовується мало ріжучих інструментів, а для видалення кутикули використовуються размягчители і апельсинова паличка.
  5. Структура чоловічих нігтів, гормональна система чоловіків, на відміну від жіночого, вимагає спеціально розроблених препаратів. Вони повинні бути практично позбавлені запаху, не мати вираженого блиску. Все це дозволяє нігтям виглядати красиво і натурально.
  6. Чоловічі нігті товщі і твердіше, ніж жіночі, тому манікюр вимагає більшого часу. Як правило, цю процедуру роблять приблизно півтори години.

Манікюр можна доповнити іншими процедурами: розм'якшити і видалити огрубілу шкіру навколо нігтя, позбавити чоловічі руки від мозолів. Для цього застосовуються спеціальні засоби, наприклад, пемза. Щоб пом'якшити або зволожити огрубілу і пересушену шкіру, рекомендується проведення парафінотерапії. При бажанні можна поєднати кілька процедур (стрижку, манікюр і педикюр) - чоловіки воліють витратити один день на всі процедури, ніж кілька - на кожну окремо ...