Багато хто цікавиться, за допомогою яких методів можна в домашніх умовах видалити волосся на тілі? Адже у кожної дівчини ще в підлітковому віці виникає проблема з небажаною ростом волосся на шкірі. Відмінності цієї проблеми полягає лише в тому, що в одних дівчаток волосся виростає зовсім небагато, а інші змушені прилаштовувати чимало зусиль для їх усунення. За кількість волосся на тілі відповідають генетика і число чоловічих гормонів, що знаходяться в жіночому організмі. Але як позбутися волосся на тілі?

Як позбутися від волосся на тілі.

Медиками підвищена рослинність називається "гирсутизмом". Зони рослинності у жінок: зона бікіні, область близько сосків, т.зв. "Доріжка до свекрухи" (волосся нижче пупка), шкіра ніг і рук, область над губами. Як позбутися від волосся на тілі? Безумовно, самий популярний і відомий метод видалення волосся з шкіри - це проста епіляція. Виконується вона дуже швидко і просто, проте її недолік полягає в тому, що процедуру сбривания волосків доводиться робити, як мінімум, один раз на тиждень. Справа в тому, що за допомогою леза ви просто зрізуєте волосся біля коріння, а не видаляєте їх повністю. Якщо позбутися волосся на тілі вам потрібно терміново, то можна застосувати якийсь один із найефективніших способів усунення волосся. Наприклад, якщо спалену шкаралупу волоського горіха розбавити водою, то після 3-оразового намазування на зону підвищеної волосатості, волосся випадає.

Для безболісного усунення волосяного покриву з зони бікіні можна використовувати розведений водою марганець. За допомогою розчину необхідно зробити парову ванночку. Робити процедуру слід кілька днів приблизно по 20 хвилин.

Як позбутися від волосся на тілі: шкіра ніг і рук.

Це ті частини тіла, на яких волосся потрібно видаляти найчастіше, оскільки саме нижні і верхні кінцівки найчастіше не заховані за одягом, принаймні, в літній період року. Як позбутися від волосся на тілі в домашніх умовах: вам понадобітся200 граммсахара і трохи лимонної кислоти.


Змішайте кислоту з цукром, розбавивши 3-ма столовими ложками води. Отримана маса повинна проваритися до того ступеня, поки не перетвориться на якусь пасту. Потім цією пастою потрібно змастити області, звідки ви хочете видалити волосся і після того, як вона висохне здерти її різким рухом.

Після такого методу видалення волосся шкіра повинна бути протертою настоянкою, зробленої з неочищених кедрових горіхів. Виготовлення настойки: невелика кількість горіхів залівается0,5 лспірта або горілки, виливається в темну пляшку і настоюється приблизно протягом одного місяця.

Як позбутися від волосся на тілі: шкіра над губами.

Напевно, кожна жінка, яка має волосся над верхньою губою, обізнана, що сбривание або вищипування волосків на обличчі робити не можна. Оскільки якщо зробити хоча б один раз цю процедуру, то вони будуть рости постійно і в значно більшій кількості. Тому, багато жінок продовжують страждати від цієї проблеми, так і не знаходячи шляхи її вирішення. Як позбутися від волосся на тілі? Існує один секрет, за допомогою якого можна в домашніх умовах видалити волосяний покрив з обличчя. Для цього потрібен розчин "риванолом" - 1: 1000, яким необхідно мазати проблемну зону. Через деякий час рослинність на обличчі зникне.

Як позбутися від волосся на тілі: шкіра навколо сосків.

Незважаючи на те, що волосся на грудях ростуть не у дуже великої кількості дівчат, рослинність в цьому місці все одно вважається величезною проблемою. Як позбутися від волосся на тілі: позбутися від них можна за допомогою звичайних каштанів, які слід очистити від шкірки (близько склянки плодів), а потім залити гарячою водою, зберігши співвідношення 1: 2. Далі їх потрібно варити, не забуваючи іноді помішувати. Після того, як вся вода википить, візьміть отриману масу і змастіть нею груди.