Операція - це звучить страшно, навіть якщо вона легка і невелика. Так чи інакше, лягати під ніж доводиться, а що якщо операція не включає в себе ножі, у всякому разі, у звичному розумінні цього слова. Ви знаєте, як роблять лазерну корекцію зору? При такій операції так само використовується ніж, тільки лазерний, а сама операція займе лише кілька секунд.

Лазерна корекція зору для більшості слабозорих - це єдиний спосіб зітхнути легко, відчути себе частину цього світу, стати більш самостійним. Не можна вмовляти людей відмовитися від такої операції, але і примушувати не варто. Людина повинна самостійно сформувати усередині себе бажання стати більш здоровим.

Кому потрібна лазерна корекція зору і навіщо.

Щоб зрозуміти, як роблять лазерну корекцію зору, необхідно з'ясувати кому вона необхідна і чому. Завдяки лазерної корекції зору людина позбавляється таких недоліків здоров'я, як астигматизм, короткозорість або далекозорість. Людям, у яких лише невеликі відхилення від норми по зору, не варто робити операцію на зір, такі дрібниці не помічаються. А ось якщо рівень зору знижений вкрай високо або високо, операція здебільшого рекомендується. Кому потрібна лазерна корекція зору:

1. Людям, чия діяльність пов'язана з швидким реагуванням, поганий зір ж заважає відразу зрозуміти, що відбувається далеко від вас або неподалік,

2. Тим, чия робота пов'язана з агресивним середовищем навколо. Справа в тому, що в таких умовах не можна носити не тільки окуляри, а й контактні лінзи і людина втрачає працездатність,

3.


Людям з високим ступенем погіршення зору, коли зір не дозволяє розрізняти людей, їх обличчя,

4. Особистостям з різним рівнем зору на очах: якщо одне око має хороший зір, а другий - погане, операція необхідна,

5. Тим, чиє поганий зір доставляє сильні дискомфорт або ж носіння окулярів здається жахливим, а використання лінз - негігієнічним і небезпечним.

Звичайно, змушувати робити лазерну корекцію зору ніхто не буде, але фахівець повинен порекомендувати вам: варто робити операцію чи ні.

Чи варто робити лазерну корекцію зору.

Багато перш ніж дізнатися, як робити лазерну корекцію зору, починають думати: чи варто її робити. Це не правильно. Що необхідно, щоб визначитися з рішенням?

- Знайдіть список клінік, які роблять лазерну корекцію зору, визначитеся з вибором клініки,

- Зверніться в обрану клініку за консультацією, найкраще записатися на прийом до фахівця і на діагностику зору,

- Пройдіть обстеження зору, поговоріть з лікарем, запитайте його варто з вашим зором погоджуватися на операцію,

- Помізкуєте, чи хочете ви самі вирішити свої проблеми із зором, або вони вас все-таки не сильно турбують,

- Дайте відповідь клініці: чи погоджуєтеся ви на операцію, і на який день або не погоджуєтеся.