Багатобарвне, складне колорування волосся - це метод фарбування, із застосуванням декількох по тону фарбників окремими пасмами. Метою такої фарбування волосся є підкреслення структури стрижки допомогою різних відтінків. Це допомагає домогтися більшого обсягу зачіски. Для цього способу фарбування використовуються тільки професійні барвники відомих фірм. При цьому барвник наноситься на кожне пасмо окремо і використовується до десяти різних відтінків барвника. Час експозиції барвників від півгодини, до двох з половиною годин.

Як робиться колорування волосся.

Багатобарвне колорування волосся підходить для жінок будь-якого віку.

1. Жінкам більш зрілого віку краще віддати перевагу природним відтінкам барвника і вирішувати кольорові переходи в одній гамі. Навіть якщо акцент робиться на натуральні кольори, волосся затемняются і висвітлюються з різних сторін неоднаково. Це дозволяє при різних ракурсах виводити на передній план, то один, то інший відтінки. Як робиться колорування волосся такого ефекту: застосовуються як близькі по тону, так і контрастують один з одним кольору. Для створення ефекту внутрішнього світіння волосся, використовується принцип природного переходу кольору. У середньому використовуючи три колірних акценту, волосся біля коріння фарбуються в більш темні тони, а чим ближче до кінчиків - тим світліше відтінок. Це дозволяє отримати ефект повної натуральності. Темні коріння створюють глибину і насичують волосся кольором, а гра відтінків, при плавному переході один в інший, створює ефект вигорілих пасом;

2. Молодим жінкам підійдуть яскраві пасма. Вони можуть бути навіть таких радикальних кольорів, як зелені, сині та червоні. Підійде так само і неонове колорування. Неонові кольори в наш час стають все більш популярними і вже не вважаються екстравагантними, як це було років п'ятнадцять тому.


Саме неонове колорування, дає безмежний простір для колірного експерименту і можливість необмеженого комбінування. Яскрава пасмо під колір шийної хустки, сукні, або лаку для нігтів буде виглядати дуже стильно. Як робиться колорування волосся: така забарвлення робиться на промелірованних або знебарвленого волоссі, шляхом нанесення нестійкого забарвлюючого гелю. Цей гель змивається максимум за вісім разів миття голови. Спосіб є абсолютно безпечним для волосся, не шкідливіша, ніж звичайне мелірування, тому як всі професійні барвники переважно мають щадний склад.

Як не розчаруватися від колорирования волосся.

Для того щоб уникнути гіркого розчарування, і щоб ваше волосся виглядали приголомшливо, звертайтеся тільки в професійні салони. Майстри повинні самі знати, як робиться колорування волосся. Як правило, в таких салонах використовують тільки професійні окрашивающие гелі. Набір кольорів самий різний: рожевий, червоний, зелений, жовтий, фіолетовий, блакитний. Всі професійні гелі мають натуральну основу. У першу фарбування бажано використовувати гель одного кольору. В подальшому використовуються гелі декількох кольорів. Гель наноситься на пасма вертикально. Якщо використовується горизонтальна техніка фарбування, то на волосся спочатку наноситься біла основа, а після - гримерна фарба, змивається після звичайним шампунем. Існує техніка фарбування волосся за трафаретом. Така техніка дозволяє створювати на волоссі геометричні візерунки. При цьому використовуються найсміливіші відтінки - фіолетові, золотисті, червоні і т. П. Зараз особливо модно яскраве виділення тони кінчиків волосся.

Якщо ви твердо вирішили змінити свій імідж, то зовсім не обов'язково повністю перефарбовувати волосся. Багатобарвне колорування волосся є прекрасною альтернативою. Для цього достатньо тільки вашої фантазії, ради професійного стиліста та якісного барвника.