Так уже заведено, що дівчата з кучериками регулярно випрямляють волосся, а власниці прямого волосся невпинно їх завивають. Дівчатам, що володіє кучерявим волоссям, звичайно, мучитися з різноманітними інструментами для їх укладання доводиться більше і довше. Давайте поговоримо про те, чи варто випрямляти кучерики чи ні, а також розглянемо особливості кучерявого волосся.

Особливості кучерявого волосся

Кучеряве волосся вимагають ретельного догляду, ніж прямі. Ніхто не стане сперечатися з тим, що кожен вид кучериків володіє оригінальністю і часто неповторністю. Кучеряве волосся вважаються неслухняними, оскільки мають пару видів розподілу по поверхні всіх волосся. Наприклад, одні кучерики збираються біля основи волосся, а інші в'ються локонами.

Цікаво, що зовсім недавно вчені виявили цікавий факт. У власниць кучерявого волосся волосяна цибулина має загнутий форму, в той час як вона пряма у людей, що володіють прямим волоссям. Хоча, безумовно, власниць кучериків цікавить набагато більше відповідь на питання, як же справлятися зі своїм волоссям.

У порівнянні з прямим волоссям кучеряве волосся сухі, причому можуть бути сухими навіть по всій довжині, а не тільки на кінцях. Також у людей з кучериками набагато частіше страждає голова від свербіння і лущення.


Багато власниці кучерів це з упевненістю підтвердять.

Догляд, укладання і стрижка кучерявого волосся

З усього вищесказаного можна зробити висновок, що кучеряве волосся потребують постійного підживлення та догляді. Починати захищати і підживлювати своє волосся необхідно з правильно підібраних засобів. Дуже важливо, щоб в них входили натуральні компоненти. Сильним ефектом володіє реп'яхову олію, але перед початком його використання подбайте про змивати його засобі. Це може бути розчин солі і інший розчин з відповідним вам речовиною.

Для волосся середньої довжини найкраще підійде градуйована стрижка, яка розподілить волосся рівномірно. Якщо у вас короткі чи довгі волосся, то краще порадьтеся з перукарем, який вам підкаже найбільш підходящу для вашого типу волосся стрижку, адже всі поради з цього приводу можуть зайняти цілу книгу. Для укладання користуйтеся праскою, однак пам'ятайте, що часто цього робити не можна, тому він ще більше висушить ваші сухе волосся.

Доглядайте за волоссям регулярно, адже тільки в такому випадку вони будуть виглядати красиво, доглянуто і стануть слухняними і блискучими! Пам'ятайте, що кучерики - це завжди оригінальність, жіночність і краса!