Сьогодні ні для кого не є секретом, що більшість продуктів харчування не тільки не приносять користі, але ще й часто небезпечні для здоров'я. У сучасному світі все частіше і частіше обговорюється питання небезпеки нітратів, які особливо небезпечні в овочах і фруктах. Вони викликають гострі отруєння і надають згубний дію на весь організм і це, до речі, вже давно доведено. Давайте розглянемо, як же вибрати хороші продукти і для чого необхідний нітратоміри.

Для чого потрібен нітратоміри чи небезпека нітратів!

Крім серйозних систематичних отруєнь, нітрати мають властивість з'єднуватися з іншими речовинами. Згодом цього утворюються такі ще більш небезпечні елементи, що називаються нітритами. Нітрити можуть викликати серйозні і найрізноманітніші захворювання, найбільш небезпечними з яких є ракові пухлини.

Недобросовісні виробники в невпинної гонитві за врожаєм і прибутком забувають про негативний вплив нітратів на організм людини. У сільському господарстві сьогодні використовується величезна кількість пестицидів і хімікатів для боротьби зі шкідниками. Крім того, нітрати містяться майже в кожному виді добрив. Саме тому питання небезпеки стоїть особливо гостро.

Ще зовсім недавно визначити кількість нітратів у продукті звичайній людині було неможливим, оскільки це могло здійснюватися тільки в лабораторіях.


А що вже говорити про те, як корисні свіжі соки з чистих продуктів без нітратів. Сьогодні вченими був розроблений прилад нітратоміри, що дозволяє звичайній людині, яка дбає про своє здоров'я, виміряти вміст нітратів у продуктах, причому за секунди! Прилад компактний і працює повністю в автоматичному режимі, а після виробленого аналізу покаже рекомендації щодо продукту, вказавши на допустимі граничні норми вмісту нітратів. Деякі конструкції Нітратоміри розроблялися для агротехніків. З їх допомогою можна визначити кислотність грунту.

Знаходимо нітрати в продуктах

Те, що нітратами вражені майже всі овочі і фрукти на прилавках магазинів ні для кого не секрет. Однак мало хто знає, як можна визначити нітрати, наприклад, в дині, кавуні, огірках або помідорах. Ось для цього і потрібен нітратоміри. У продукт занурюється чутливий до нітратів елемент тестера, який показує, небезпечний той чи інший продукт чи ні. Причому користуватися ним може навіть дитина, настільки все легко і просто!

У зв'язку з сумним станом нинішньої екології, нітратами заражена навіть вода, яку, на жаль і ах, ніхто не очищає від них. Визначити наявність нітратів у воді також допоможе нітратоміри. Видалити нітрати з води можна за допомогою фільтра для води. До свого здоров'я слід ставитися дуже серйозно і тоді він вам відповість хорошим самопочуттям і щасливими, довгими роками життя! Здоров'я вам і вашим рідним!