Сумка - це не просто аксесуар для цікавих і успішних людей. Сумки зараз носять як дівчата, жінки, так і хлопці, і чоловіки, а так само - діти. Справа в такій популярності сумок полягає в їх зручності. У таку сумку, як чоловічу, так і жіночу, можна помістити просто ключі від машини, будинку, офісу, таблетки від головного болю або якісь специфічні від хронічних захворювань, блокнот і ручку та ін.

Тому сумка повинна завжди бути поруч з вами. Завдяки їй ви зможете залишити свої контакти цікавій людині, або записати його контакт до себе, ви не втратите ключі і спокійно доїсте до будинку, дівчата зможуть помістити туди трохи косметики, або взяти всю косметику з дому і ін. Єдиний важливий акцент - це правильно підібрана сумка до вашого підлозі, стилю та способу життя.

Як вибрати жіночу сумку.

Дуже складно вибрати жіночу сумочку. Хоча практично у кожної дівчини є в своєму арсеналі безліч різноманітних сумочок. Причина в тому, що жінці складно визначитися з вибором і іноді хочеться купити відразу парочку сумок. Але щоб не помилятися, варто знати деякі правила вибору жіночих сумок, які дозволять не витратити зайві гроші і не забивати шафу подібними сумками. Отже, спочатку варто розуміти, що сумки розрізняються за своїм призначенням: для роботи, на кожен день, для пляжу, вечірній варіант і велика сумка. Так у вас має бути в середньому 5 сумок. Давайте розберемо кожну сумку окремо. Сумка для роботи повинна бути зручною і надійною, а так само досить місткою. У такій сумці ви будете носити потрібні документи (бланки, пропуск, посвідчення особи та ін.), Серветки, косметику першої необхідності, щоденник, а так само - обід. Звичайно, і обід повинен знаходитися в герметичній тарі, але трапляється всяке і ваша сумка не повинна розвалитися, якщо раптом ваш обід "потече".

Так само сумка повинна бути непідвладна дощу, щоб не зіпсувати документи тощо. Сумка для роботи повинна бути спокійній забарвлення, не яскравою, без надмірностей. Ідеальним варіантів для роботи вважається сумка-портфель чорного або коричневого кольору. Така сумка підійде і до костюма і до сукні, чи не буде привертати увагу і є гранично місткою. Якщо ви керівник, то ваша сумка повинна бути дорогою, відомого бренду, щоб показати свій рівень компаньйонам. Що являє собою сумка на кожен день? Це практична сумка, яку можна взяти на прогулянку. У ній повинно бути багато кишеньок, але вона не повинна бути занадто великою або дуже маленькою. У сумці повинні вміститися необхідна косметика, серветки, ключі, телефон, гаманець, окуляри. Найпростіша і найдешевша - це пляжна сумка. Вона може бути і прозорою і яскравою. Головне, що пляжна сумка повинна бути великою, щоб у ній уміщався килимок, пляшка води, парео, одяг для перевдягання після пляжу. Зручні сумки з'являються останнім часом на прилавках - це пляжні водонепроникні сумки. Вечірній варіант сумочки - це гарний аксесуар на прекрасному вечорі у вечірніх нарядах. Саме тут ваша сумочка повинна сяяти. Найчастіше для таких зустрічей вибираю блискучі клатчі або сумочки прикрашені яскравою брошкою.


У вечірньому варіанті сумочки може вміститися мінімальний набір косметичних засобів і телефон. Хоча деякі дівчата примудряються набити в невелику сумочку все що завгодно, навіть невеликий талісманчік. Велика сумка або як прийнято називати, господарська сумка, теж може бути недорогий, але обов'язково повинна бути практичною і об'ємною. З такою сумкою зручно ходити по магазинах за продуктами, якщо покупок повинно бути небагато. Все що ви купите, можна легко укласти в сумку і відправитися додому. Головне в такій сумці - надійні ручки і дно. Що стосується кольору сумки, вам потрібна лише одна яскрава сумка. Решта вибирайте класичних спокійних тонів, щоб сумка легко підійшла до всього.

Як вибрати чоловічу сумку.

Чоловічі сумки теж можуть бути різними, тому варто задуматися перед тим, як брати всього один варіант, типу барсетки та откланяться. Чоловіки повинні відчувати себе комфортно з сумками - це головне, тому що багато чоловіків зовсім вважають що чоловіче - тільки рюкзаки і ні про які сумках не може йти й мови. Звичайно, варіантів багато, але багато і чоловіків, тепер залишилося їм пояснити, що сумки можуть бути різними, і кожна може стати в нагоді. Наприклад, сумка-портфель чоловікові, який працює в офісі просто необхідна. Дуже давно такі сумки в моді, але їх рідко хто купує, благо зараз, коли чоловіки стали більш сучасними. У Європі такі портфелі давно цікаві чоловікам і вони є практично у кожного. Якщо ви дотримуєтеся класики, то вибирайте портфель з гострими куточками, а якщо ви любите бути сучасним, то куточки гоструваті - не для вас. Чоловічий портфель в першу чергу повинен бути зручним, тому перевірте, чи зручно його тримати в руках, відкривати і закривати та ін. Портфель можна використовувати і як сумку під ноутбук, якщо таке відділення в портфелі є. Для молодих хлопців підійде сумка-почтальонка. Це саме молодіжний варіант сумок для чоловіків, які зовні чимось нагадують поклажу листоноші, але в реальності є менш громіздкими і більш компактними. Сумки такого типу є стилем казуал, якого дотримуються багато хлопці та чоловіки нашої країни. Таку сумку можна взяти з собою в "вільну" п'ятницю на роботу, або можна ходити з нею на роботу, якщо ви фрілансер, художник, дизайнер та ін. Сумка носиться або через плече або на одному плечі в поєднанні з легкою вальяжной ходою. Сумка-планшет чимось схожа на почтальонкі, але більш маленька. Найчастіше такі сумки можна зустріти у кур'єрів служб доставки. У таких сумках чоловіки носять тільки найнеобхідніше і не обтяжують себе важкою ношею Плюшкіна. На вулицях російських міст в такі сумки закохуються молоді та активні студенти. Ще один варіант сумки-почтальонкі - це портплед. Так називають дорожні сумки, з якими зручно вирушати в подорож, як на авто, так і в поїзді або на літаку. У портплед укладаються проглаженние костюми, і що найважливіше - вони не мнуться. Портпледи можна носити і в руках за наявні короткі ручки, а можна через плече, злегка пересунувши сумку до спини.