Кожен день, ходячи на роботу, в гості, на зустрічі з друзями, просто на прогулянки, ми хочемо виглядати незвично і надзвичайно. Для цього необхідно мати свій стиль і колір. Саме тому жінки годинами ходять по магазинах, не знаючи на чому зупинити свій вибір. Часто вони стають жертвами консультантів, які безустанно розхвалюють річ, яку ви приміряли, або пропонують щось карколомні і дуже дороге. Лише пізніше ви розумієте, що всі ці речі, куплені під тиском чужої думки, зовсім не такі хороші, що не дуже вам йдуть і взагалі їх не з чим носити. Дізнайтеся зараз, як вибрати свій стиль і колір, як уникнути типових помилок і завжди виглядати гармонійно і стильно. І не забувайте про гармонію в любові: підбирайте стиль спілкування, відповідний вам.

Вибираємо одяг: слухаємо тільки себе

Дуже часто, вирушаючи за покупками, ми беремо з собою подруг, чиєї думки повністю довіряємо і розраховуємо на його об'єктивність. Однак чи варто так чинити? Жінки, за природою своєю, істоти, що не переносять конкуренції, тому, якщо річ вам дійсно буде до лиця, навряд чи ви почуєте від подруги рада - придбати її. Як вибрати свій стиль і колір в одязі в такому випадку?

Можливий інший варіант. Подруга - людина виключно щирий і порядний, але вона просто може пошкодувати вас і не сказати, що річ вас повнить або підкреслює неідеальні форми. Тільки ви одна можете до кінця чесно оцінити достоїнства і недоліки своєї фігури і вирішити - підходить вам ця річ чи ні. Виходить, що можна забути, про свій стиль і колір? Ні!

Вибираємо стиль, фасон, колір

Як вибрати свій стиль і колір? Вибором стилю свого одягу доцільно займатися, скориставшись послугами професійного стиліста. Але така розкіш по кишені трохи жінкам.

При спробах самостійно змінити свій стиль, пам'ятайте, що дуже важко зробити різкий стрибок на кілька сходинок, наприклад, швидко перетворитися з домогосподарки в ділову жінку або навпаки. І якщо ви наділи на себе одяг нового зразка - будьте ласкаві відповідати їй у всьому.

При виборі фасону - орієнтуйтеся на той образ і стиль життя, який ви збираєтеся вести.


Якщо ви плануєте працювати в престижній фірмі - вибирайте речі строгих фасонів, уникаючи кричущих квітів. Найбільш відповідними будуть сіро-блакитні, сірі, пісочні, бежеві тони, які зроблять ваш наряд серйозним і солідним.

Образ, який ми хочемо створити

Весь гардероб жінки повинен складатися з речей, відповідних її загальному образу і стилю життя. Як вибрати свій стиль і колір - це повинен знати кожен!

Наприклад, відкриваючи шафу молодої дівчини, необтяжених сім'єю і побутом, нормальним буде побачити в ньому одяг, переважно яскравих кричущих квітів. Такі кольори викликають асоціації з відчайдушністю і постійної вечіркою і навряд чи підійдуть зрілої серйозної жінці, яка не бажає, щоб її дорікнули в вульгарності.

Стиль жінки-вамп підходить зрілої представниці прекрасної статі, добре знає, чого вона хоче домогтися і прямо йде до мети. Молодій дівчині подібний образ буде явно "не за розміром" і виглядати вона буде безглуздо.

Жінка, яка прагне досягти вершин кар'єрних сходів, повинна всіляко уникати в своєму одязі навіть натяку на фривольність і вульгарність.

Вибираємо аксесуари

Тепер, коли ви знайшли свій стиль і колір, залишилося вибрати аксесуари. Вибравши найбільш підходящий і актуальний гардероб, можна повністю зіпсувати результати своєї праці, доповнивши наряд недоречними аксесуарами. Якщо аксесуар не гармонує із загальним чином, то навколишні помітять чи не його красу, а саме його недоречність.

На аксесуарах економити не варто, так як вони свідчать про ваш статус. Тому, якщо ви хочете приховати або навпаки підкреслити ваше матеріальне становище і свою соціальну щабель - в першу чергу зверніть увагу на "дрібниці" вашого вбрання - сумочку, годинники, ланцюжки, каблучки.

Ознайомившись з основними моментами, якими потрібно керуватися при складанні гардероба, ви зможете відправлятися робити покупки, не здійснюючи своїх минулих помилок.