День весілля на носі, залишилося всього нічого - визначитися з вибором весільної сукні. Проблема вибору була, є і буде. Адже якщо раніше, щоб купити незвичайне плаття, доводилося обійти кілька десятків магазинів, сьогодні ж проблема дещо іншого характеру. Величезний асортимент весільних суконь не може нас не радувати, але й вибирати стало набагато труднее.Отлічно, коли дівчині роблять пропозицію руки і серця, але залишається важливий аспект: підготовка до весілля. Сьогодні увазі наречених представлені сукні різних фасонів, довжини і кольору. І якщо фасон чи довжину можна підібрати залежно від зросту та комплекції нареченої, то колір - це вже особистий вибір. Перед тим як вибирати, яким буде колір сукні, важливо вибрати матеріал, з якого воно буде пошито. У весільних салонах вам обов'язково допоможуть це зробити.

Популярні матеріали для вінчального плаття

Найчастіше для пошиття сукні вибирають важкий атлас, але також можна використовувати легкий тюль. Є багато видів атласу, це може бути і дорога шикарна матерія із застосуванням шовкових волокон, а може бути і не такий дорогий, де найчастіше використовують змішані волокна.

Якщо плаття, мабуть, простої моделі, то дуже красиво виглядатимуть декоровані оксамитові вставки. Це буде досить незвично, але тим не менш, елегантно і вишукано.

Щоб весільне плаття було пишним, легким і витонченим, можна використовувати тонку переливається тканину з невеликим блиском - органзу. Це натуральна тканина, в якій присутні самі дорогі шовкові нитки.


Надзвичайно популярні сьогодні мережива і гіпюр. Особливо шикарним виглядає сукня, якщо мереживними аплікаціями вишитий корсет.

Колір сукні: вишуканість смаку або віяння моди?

Звичайно, класикою жанру є біле вінчальну сукню. Це традиція, яка існує вже багато десятків років. Але мода і час не стоїть на місці, сьогодні нареченій надано право вибору. Вона може сама вирішити, яким буде колір її вінчального вбрання. Однак все-таки бажано дотримуватися деяких правил, і якщо плаття нареченої вважається символом чистоти і невинності, значить, колір його повинен бути відповідним. Колір сукні можна підбирати залежно від того, на якій місяць намічена у вас дата одруження. Або, наприклад, в який час року ви народилися.

Отже, якщо це зима, то плаття може бути пошито з блідо-рожевою, білою або сріблясто-білої тканини. Навесні найкраще підійде насичено білий колір, а також соковито абрикосовий і золотисто-сірий. Для літньої пори року бажано підбирати такі кольори, як білий з молочним відливом, зеленувато-білий і рожево-білий. Восени весільну сукню краще пошити в кремовому або абрикосовому кольорі.

Колір весільного вбрання може залежати і від того, в який за рахунком, раз ви виходите заміж. Якщо це не перший шлюб, то червоний колір буде якраз впору.

День одруження - це тільки ваш день, і хочеться його запам'ятати на все життя, тому і право вибору залишається за вами. Від ваших фантазій, бажань і залежить колір майбутнього весільного плаття.