Як вибрати наряд на Новий рік - це питання цікавить не тільки жінок, але й дітей і чоловіків. Дійсно, як вибрати наряд, щоб відрізнятися від інших на Новий рік і в той же час бути не гірше тих, хто вибрав наряд, який вам не по кишені? Насправді, є декілька варіантів вибору вбрання на Новий год.В завжди можете не просто купити вбрання на Новий рік, але і вибрати наряд з своєї шафи, злегка доробивши його і наблизивши до новорічної тематики. Якщо у вас є здібності рукодільниці і швейна машинка будинку, то ви можете самостійно пошити вбрання для Нового року на всю сім'ю, при цьому сильно не витратившись.

Який наряд обрати на Новий рік.

На Новий рік наряд повинен бути яскравим. Навіть якщо рекомендується бути в чорному, його завжди можна розбавити чимось яскравим. І костюми та сукні можуть бути не просто яскравими і блискучими, але й екстравагантними! У жінок і дітей є кілька варіантів того, як вибрати наряд на Новий рік:

  1. Гарне плаття на Новий рік;
  2. Цікавий костюм на Новий рік.

Сукня може бути будь-яким, головне, звернути увагу на святкування. Приміром, довге вечірнє плаття в підлогу варто вибирати тим, хто святкує Новий рік у ресторані або в клубі. А ось для домашньої новорічною зустрічі варто вибрати плаття середньої довжини або викликає міні. У Новому 2013 сукня може бути як чорним, так і темно-синім або темно-зеленим. Використовуйте блискучі сукні або плаття з паєтками, які чимось схожі на зміїну луску. Вибирайте цілком класична сукня на перший погляд, але з родзинкою, наприклад, з глибоким вирізом на спині.

Костюм завжди буде цікавіше на Новий рік, ніж просте плаття.


Правда, не всі жінки або чоловіки готові одягатися в костюми, якщо їм не по 5 років. Однак в моду входить тенденція відзначати Новий рік в костюмах для дорослих, в дитячих костюмах (але з відповідним розміром) та ін. Завдяки цьому Новий рік відчувається сильніше, а настрій піднімається ще вище. Ви можете поступити так: спочатку зустріти Новий рік і веселити один одного в новорічних костюмах, а потім переодягнутися в прості вбрання.

Який наряд обрати на Новий рік чоловікам.

Чоловікам вибрати наряд завжди складніше, лише деякі надягають костюми на Новий рік. Але як бути в свято ошатним? Для цього можна просто придбати до Нового року нову футболку або сорочку, яка б імітувала зміїну шкіру або просто темного кольору. На шию досить начепити середньої ширини мішуру і святковий образ для чоловіка готовий!

Як зробити новорічний наряд своїми руками з підручних засобів.

З підручних засобів легко зробити новорічний наряд, так що не доведеться переживати, як вибрати наряд на Новий рік. Чоловікам особливо переживати і так не доведеться, вони не люблять одягатися в незвичайні наряди. Тому мова йде про жіночі костюмах. Отже, візьміть білу сукню і на краю обшийте його тонкою мішурою, те ж саме зробіть з рукавами або проймою, і горловиною. На голову спорудити просту корону-кокошник і ви відразу станете сніжинкою. Зробивши те ж саме з синім сукні з довгим рукавом можна бути Снігуронькою у вашій компанії. Ще простіше зробити костюм кішки або зайця. Для цього тільки спорудити хвости і вушка з підручних засобів, і зробіть відповідний макіяж на обличчі на додаток.