Для будь-якої жінки гаманець - не тільки місце зберігання пластикових карт, візиток і готівки, але ще і невід'ємна частина модного стилю і яскравого образу. Тому при виборі гаманця слід знати основні модні тенденції, адже до вибору гаманця слід підходити особливо ретельно. Отже, давайте поговоримо про те, як вибрати модний гаманець.

Фасон гаманця

Завдяки тому, що сьогодні в моді найрізноманітніші фасони, ви можете залишатися вірною самій собі і придбати гаманець улюбленого фасону. Це може бути і подовжений гаманець, в який ви можете класти готівку в повний розмір, і модель відділенням для монет та 2-ма згинами, і універсальна обкладинка з зажимами для кредиток і грошей. Улюблений фасон гаманця ви можете придбати в модній кольоровій гамі.

Також слід звернути увагу і на матеріал, з якого зроблений гаманець. Звичайно, самим міцним, практичним і, безумовно, гарним матеріалом у всі часи була натуральна шкіра. Ви можете купити модний гаманець в нових колекціях за доступними цінами, сьогодні це можливо! Також на сьогоднішній день ультрамодним матеріалом для гаманців є шкіра рептилій. Якщо ви зупините свій вибір на гаманці з лакованої блискучої шкіри під крокодила або змію, ви зможете завершити свій стильний і сміливий образ! І, звичайно, велику увагу слід приділити забарвленням гаманця, про що, власне, ми і поговоримо далі.

Який гаманець вибрати: однотонний або з малюнком?

Безумовно, колір гаманця має велике значення.


Тут зверніть увагу на гаманці в пастельних тонах, які сьогодні стоять на піку моди. Це можуть бути всі відтінки білого, бежевого, світло-лілового, ніжно-рожевого, перлинно-сірого і пісочного. Хоча, якщо ви виберете такі яскраві кольори як гірчичний, помаранчевий або червоний, то також не прогадаєте!

Якщо розглядати однотонні забарвлення, то тут особливо популярними є: золотий, червоний і чорний. Але це, скоріше, класика, яка ніколи не виходить з моди. До речі, якщо ви оберете для себе гаманець золотого і пурпурного кольору, то привернете до себе зростання доходів, успіх і удачу! Згідно законами фен-шуй ці кольори кращі для тих, хто хоче розбагатіти.

Пейзажі та мультяшна абстракція дуже популярна! Також можете сміливо вибирати гаманець з малюнком райських птахів або з принтом в горох. Якщо верх гаманця виконаний в кілька шарів, то будьте готові, що такий гаманець приверне до себе увагу, тому виглядає він дуже ошатно, незвично і модно. Верхній шар може бути білого, сірого або чорного кольору, нижній - срібного або золотого.

Не слід гнатися за модою і набувати саму останню модель гаманця, тому що такий гаманець буде виглядати недоречно і смішно, якщо він суперечить вашому образу. Не забудьте, що ви завжди повинні залишатися індивідуальними. Дуже важливо, щоб гаманець гармоніював з вашими поглядами про моду.