Рідко для якої представниці прекрасної статі чоботи є взуттям, лише призначеної для оберігання ніг від замерзання. Для сучасної жінки це стильний елемент її гардеробу, який може служити прекрасним доповненням створюваного образу в будь-який час року. Модні чоботи можуть мати халяви з ремінців і сітки, а також відкриті шкарпетки. Дізнайтеся зараз, як вибрати модні чоботи сезону 2012 - 2013!

Модні тенденції

Отже, давайте визначимося з модними тенденціями: як вибрати модні чоботи сезону 2012-2013?

- У нинішньому сезоні тонкі високі шпильки втрачають свою популярність, поступаючись місцем більш зручному і стійкому каблуці. Актуальними є і моделі без каблуків. Чоботи з невисоким халявою можуть бути доповнені за допомогою гольф.

- Модною моделлю наступаючого сезону стануть чоботи, ніби прийшли з сімдесятих: звужений яйцевидний носок, квадратний каблук і мінімум скромних декоративних елементів - ремінці, пряжки. Шкіра повинна бути товстою і блискучою.

- У даному сезоні дизайнери приділили багато уваги моделям з прозорими халявами, виконаними з сітки, перфорованої шкіри, стилізованої під мереживо, ремінців. Такі чоботи можуть бути доповнені відкритими носами і призначаються для шкарпетки в теплий осінній період або в якості ошатного варіанту.

- Позитивно і весело виглядають моделі з халявами, прикрашеними хутром. Це взуття, більш підходяща молоді.

- Модним трендом стане взуття зі шнурівкою, що виконує виключно декоративні функції. Хочете купити модні чоботи сезону 2012-2013, вибирайте зі шнурівкою, яка може розташовуватися як попереду, так і ззаду.

- Повернулися в модний ряд і чоботи техаського типу. Це невисокі моделі без застібки, з щільної шкіри, з низьким скошеним каблуком. Розташовані з боків шлевки допомагають зручно одягати чоботи.

Який каблук вибрати? Підкаже ваша фігура

Сучасні моделі чобіт дозволяють вибрати практично будь-яку форму і висоту каблука, платформи і танкетки.


При покупці чобіт головним критерієм повинні служити параметри вашої фігури. Як вибрати модні чоботи сезону 2012-2013?

Для високих худорлявих дівчат і жінок найкраще підходять моделі на плоскій підошві, виконані зі шкіри або замші. Ефектніше всього виглядають "жокеї", завдяки їх стильності і здатності візуально подовжувати ногу. Для осені дизайнери пропонують моделі на плоскій підошві з в'язаними халявами.

Мініатюрним представницям жіночої статі ідеально підходить взуття на високих підборах або платформі, що дозволить візуально стати вище і стрункіше. Саме такий тип дівчат має найширші можливості для вибору стильних і ефектних моделей на платформі, стилізованої під дерево, прикрашеної різьбленням, малюнком, шкіряними вставками. Вибір можна зупинити і на моделях на невисокому каблуці, виконаних з натуральної шкіри або замші. Замшеві чоботи можуть бути прикрашені шкіряними вставками, рядком, а шкіряні - поєднуватися з хутром або металевими заклепками.

Жінки зі ставний фігурою будуть ефектно виглядати в ботфортах, які підкреслюють довжину ніг і прекрасно підходять до короткій спідниці. Каблук можна вибрати і дуже високий, але переважніше - середній по висоті. Осінні чоботи можна вибрати на шпильці.

Модні чоботи сезону 2012-2013 для невисоких повненьких жінок: найбільше підходять чоботи на танкетці, які зручні для ходьби і роблять ногу більш стрункою завдяки своїй акуратній формі. Головне - завжди стежите за своєю ходою.

Чоботи нинішнього холодного сезону радують своїм різноманіттям, але їх всіх об'єднує одна особливість - практичність!