До заслуг всесвітньо відомого швейцарського бренду Chopard відноситься не тільки виробництво престижних і розкішних часових виробів, але й наявність власної лінії парфумерії. При цьому варто відзначити, що якість своєї даною маркою ароматної продукції нітрохи не поступається розробляються нею годинниковим механізмам ...

Початок літнього сезону поточного 2012 дизайнери Chopard готуються відзначити презентацією нового парфумерного продукту. Аромат, адресований прекрасній половині людства, отримав назву "Enchanted" (Чарівність).

Над створенням цього пахучого шедевра трудилися заслужені "носи" сучасності - Домінік Ропійон (Dominique Ropion) і Жан-Крістоф Еро (Jean-Christophe Herault).


Джерелом натхнення для майстрів парфумерного справи послужила таємнича магія одного з найпрекрасніших і ефектних мінералів - алмазу.

"Enchanted" є представником групи квіткових, фруктових ароматів. Складові його інгредієнти розподілилися у вигляді такої "пірамідки":

  • "верхні ноти" - зливу;
  • "ноти серця" - арабський жасмин;
  • "базові ноти" - пачулі, східні прянощі, мускус, кашемірове дерево.

Аромат "Enchanted" від Chopard буде представлений в концентрації Eau de Parfum. Номінальний обсяг флаконів, що таять в собі дорогоцінну запашну рідину, складе 50 мл і 75 мл.